دسته‌ها
اخبار

برای ما افتخار است که منتخب شما شده ایم,تخصصی

کاربر گرامی:

به سایت تحقیقاتی,آموزشی, تخصصی 6019 خوش آمدید .

سایت 6019 تخصصی ترین سایت در امر آموزش و اطلاعات عمومی کاربردی در زمینه حیوانات خانگی و زینتی در ایران است. نکته های تخصصی خود را در سایت تحقیقاتی6019 ایران بیابید. وظیفه ذاتی و ملی کلیه اعضای تیم تحقیقاتی سایت را موظف مینماید تا بدونه هیچ چشم داشتی ، یاری رسان و خدمتگذار به شما بزرگواران و عزیزان باشند امید است که رضایت مندی مقبول خاطر گردد.

از اهداف  تخصص ترین سایت ایران (6019) آموزش ارائه نکات نگهداری پرندگان  و حیوانات خانگی به بهترین نحو  و همگام باتمام کشورهای پیشگام و صاحب سبک  است . ما با استفاده از تجارب دوستان و کلیه کسانی که درامر آموزش و بازار کسب و کار و توزیع اقلام کاربردی و مصرفی در کشور هستند و برای حرکت رو به جلو و بومی سازی هر آنچه که در این آب خاک مورد استفاده قرار دارد تلاش خواهیم نمود تا در درجه اول ایجاد اشتغال برای هموطنان خود کرده باشیم و هم به سوی استفاده از کالاهایی با برند کاملا ایرانی و وطنی به دور از هیچگونه  وابستگی به کشورهای خارجی پیشروی کنیم تا چرخ  صنعت و تجارت  و سرمایه ملی در مسیر رو به رشد حرکت نماید، تا اقتدار و کیفیت محصولات ایرانی را به رخ تمامی مردمان جهان بکشانیم.

هیچ دور نیست از حرف تا عمل باید خواست تا به ثمر نشیند هر آنچه که تو برای دیگران میخواهی. از تمامی کسانی که ما را مورد تقدیر و عنایت و یاری خود در امر آموزش و مشاوره قرار می دهند صمیمانه تشکر مینماییم ، و باعث خشنودی کلیه اعضای تیم سایت 6019 است که  انتقادات و پیشنهادات خود را در جهت بهبود بخشیدن منتقل نمایید .

تا آن جا که در توان داریم و خلاقیتمان اجازه دهد در راستای مرتفع سازی تمامی امور از آغاز تا بی نهایت همراه هموطنان خود خواهیم بود. مارا از دعای خیر خود  بی نصیب مگذارید. آروزی تیم تحقیقاتی 6019 افتخار و سربلندی تمامی ایرانیان عزیز در  اقصی نقاط جهان است.

هموطن عزیز و گرامی : در حفظ و نگهداری منابع طبیعی و جانوری و در راستای ارتقا زندگی بهتر برای همه مخلوقات خدا دلسوزانه کوشا و سخاوتمند باشید.

تیم تحقیقاتی سایت ۶۰۱۹ از طرف خود و کلیه حافظان محیط زیست بخاطر این حس مسئولانه شما کمال تشکر را دارند ( موفق و پیروز باشید)

برای ما افتخاراست که منتخب شما شده ایم
منشور استانی سایت: ایران, تهران, مشهد, تبریز, گیلان, رشت, مازندران, فردوسیه, قم, بندرعباس, هرمزگان, شهریار, البرز, کرج, ارومیه, قزوین, قدس, کرمان,یزد, زاهدان,سیستان وبلوچستان, اردبیل, خراسان رضوی, خراسان جنوبی, خراسان شمالی, گرگان, ایلام, خرم آباد, اهواز, خوزستان, خرمشهر, کیش, قشم, لرستان, چهار محال و بختیاری,  کردستان, کرمانشاه, ملارد, سر آسیاب, زنجان, همدان, کهکیلویه و بویراحمد, فارس, استان, اصفهان, اردبیل, قم, شیراز, جاسک, تنکابن, بوشهر, چابهار, زنجان, تبریز, ارومیه، آذربایجان شرقی, آذربایجان غربی, چابهار, گلستان, گرگان, یاسوج, قزوین, سنندج,  کیش, قشم, تنب بزرگ, تنب کوجک, ابوموسی, سیری، خارک, لاوان,

2 دیدگاه دربارهٔ «برای ما افتخار است که منتخب شما شده ایم,تخصصی»

سلام حرکاتی که مرغ عشق قبل از تخم گزاری میکنه چیه و بعد از اون حرکات چقدر طول میکشه تخم بزاره و اینکه چه غذا هایی مرغ عشق رو تحریک به تخم وزاری نیننه لطفا زود پاسخ بدین
باتشکر

با سلام:
حرکات جفتگیری ترغیب ماده توسط نر برای ورود به لانه. مداوم جست و خیز کردن نر در اطراف ماده. خواندن مداوم نر.تغذیه دادن و پنجه گذاری بروی کمر ماده است.کلیه دانه های ذکر شده در تغذیه مرغ عشق به همراه میوه جات.

دیدگاه‌ها غیرفعالند.