دسته‌ها
آموزش

لانه پرنده

لانه پرنده یکی از با اهمیت ترین وسایل برای نگهداری پرنده است که میتواند از هر چیزی تهیه شود اما طبیعی آن مطلوب تر است، اما اگر شما به لوازم طبیعی دسترسی کامل ندارید یا ابزار ساخت آن را ندارید و نمی توانید خودتان بسازید یا اگر دسترسی دارید و قادر هستید خودتان دست بکار می شوید یا در صورت نبود وقت و حوصله از مغازه خریداری نمایید اما مهم ان است که شرایط پرنده را هم لحاظ کنید تا به کیفیت مطلوب برسید.

لانه را میشود از خاک یا گل از چوب یا سنگ یا از مصنوعات که در اطراف ما زیاد است درست نمایید، برای فنچ ها میتوان از بطری های تیره استفاده کرد یا از سبد های کوچک یا از چند قطعه چوب و مقداری پنبه که در این مورد شما خواهید دید که پرنده شما چگونه لانه سازی را انجام میدهد مهم خلاقیت شما و لوازم است که از آن استفاده میکنید، خلاق باشید کمی فکر کنید به ایده های نابی دست خواهید یافت، ما بزودی تصاویر و مراحل ساخت انواع لانه را همراه با نمونه ساخته شده قرار میدهیم ، تا شما هم بتوانید خلاقانه لانه ای دل چسب برای پرندهایتان بسازید و از دیدن حاصل دست خودتان خشنود باشید؛داشتن کمی حوصله و  ظرافت در هر کاری شما را موفق خواهد نمود.

برای عزیزانی که نه وقت و نه حوصله ساخت دارند سایت 6019 با همین روش تا کنون لوازم جانبی برای پرندگان گوناگون ساخته و بیشتر تمرکز و ساخت آن در ردیف لانه های پرندگان بوده است  تا طبیعت را به خانه ها ببرد. ما هر آنچه شما بخواهید میسازیم با هر طرح و مدلی  که مد نظر شما باشد.  تمامی مراحل ساخت بر حسب اصول بوده و تا حد امکان شبیه سازی شده با مدلهای در طبیعت است که تمام گونه ها از آن استفاده میکنن. اگر طرحی در نظر شما باشد و در هیچ کجا اجرایی نباشد ما آنرا برای شما اجرایی خواهیم کرد، جهت مشاوره رایگان میتوانید با ما  تماس بگیرید و از چگونگی هر آنچه که میخواهید اطلاع کامل پیدا کنید.

کاربران گرامی:

ضمن تشکر و قدردانی از همه شما عزیزان که ما را در راستای پربارتر کردن سایت آموزشی تحقیقاتی 6019  همیشه مورد مهر و محبت خود قرار داده اید و به پاس تمام مهربانی های شما طبیعت دوستان و درخواستهای مکرر و تماسهای شما عزیزان بزودی مرجع کامل و بی بدیل از ساخت انواع لانه پرندگان و حیوانات را در سایت تحقیقاتی 6019 به پاس جبران گوشه ای از محبتهای شما و در راستای بالابردن کیفیت و سلامت کلیه حیوانات خانگی را برایتان قرار می دهیم . از طرف مدیریت وکلیه اعضای تیم تحقیقاتی سایت 6019 بخاطر وقفه به وجود آمده پوزش می طلبیم.

هموطن عزیز امید داریم که شما نیز در حفظ و نگهداری منابع طبیعی و تمامی گونه های جانوری کوشا هستید این تلاش و علاقه شما عزیزان قابل تقدیر و تحسین است,

از طرف تیم تحقیقاتی6019 از شما صمیمانه متشکریم

 من التوفیق الیام مدیریت سایت 6019

3 دیدگاه دربارهٔ «لانه پرنده»

سلام و خسته نباشید و با تشکر از سایت بسیار خوبتون و راهنمایی های بدون چشم داشتتان .
راستش من یه سوال بلند داشتم اگه ممگنه راهنمایی کنید
اگه ما یه گله 20 جفتی فنج داشته باشیم و بخواهیم برایشان تو یه قفس ثابت 1متر در1متر در 2متر ارتفاع لونه بزاریم – لونه هارو در چه فاصله ای نسبت به هم – کجای قفس (با توجه به اینکه دوطرف قفس دیوار است) درچه ارتفاعی بزاریم ؟
با تشکر مجدد

با سلام:
به توجه به تعداد بالا پرنده حداقل فضای طولی باید یک و نیمتر باشد.اگر مشکل محدودیت فضا دارید لانه ها را از ارتفاع 70 سانتی متر بالاتر از کف و با فواصل30 در30 در30در30طولی عرضی ارتفاعی از هم دور تا دور فنس چیدامان نمایید.توجهنمایید لانه ها نباید بهمدیگر چسبیده باشند رعایت این فاصله لازم است.

پاسخ

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *