راهنما

با سلام و وقت بخیر به کاربران سایت ۶۰۱۹

راهنما نحوه ثبت نام  1397/06/03 بروزرسانی شد حتما مطالعه بفرمایید. ما در همه حال از پیشنهادات یا انتقادات شما خوشحال می شویم.

کاربران گرامی تغییرات گسترده ای در دسته بندی ها بازبینی مطالب و پاکسازی برخی موارد زائد انجام گرفته یا در حال انجام است. در صورتی که پیام های خودتان را پیدا نمی کنید کافیست به دسته بندی ها مراجعه نمایید. ضمنا جهت بالا بردن کیفیت مطالب برخی نوشتارهای قدیمی در حال بازبینی و تغییرات گسترده است. در صورت مشاهده مشکلات عدم بارگذاری یا کندی یا خطای سیستمی یا خطای 404 لطفا به ما اطلاع دهید.

*******************************

کاربران گرامی جهت بهبود سرعت و بارگذاری سریع تر برای شما به علت وجود برخی پرسش و پاسخ های زیاد ، پاسخ های سایت و مدیریت در لحظه اول نمایش داده نمی شود ، کافیست جهت دیدن پاسخ ها به سمت چپ و زیر سوال خود دقت نموده و در صورت مشاهده عدد در کنار دیدن پاسخ ها آنرا کلیک کرده تا جواب برای شما بارگذاری شود .

*******************************

خواهشمندیم در صورت مشاهده اشکالات در تمامی بخشها با کلیک به صفحه مورد نظر وارد شوید . این فرم صرفا جهت دریافت مشکلات، ثبت نام کاربران، نظرات، پیشنهادات، انتقادات و اطلاع رسانی به سایت فعال سازی شده است از ارسال سوالات به این بخش جدا خودداری نمایید زیرا پاسخگو نخواهیم بود//

ارسال مشکلات نظرات پیشنهادات انتقادات

*******************************

شاید برای برخی از کاربران نام سایت نامفهوم باشد ، بخصوص در هنگام تماس های مستقیم این مشکل بیشتر نمود دارد. کاربران عزیز سایت را با نام شصت نوزده به خاطر بسپارید. دامنه ما دامنه ir است. آدرس سایت جهت راحتی سپردن به حافظه به عدد انتخاب گردیده است.

{ شما نیاز به ثبت اجباری در سایت نخواهید داشت . هر چند با ۱ بار ثبت نام ما را در بهتر شدن رتبه و در صورت فعال شدن فروشگاه دسترسی راحتر و در هنگام دریافت جواب به ما کمک می کنید سوال قبلی و پاسخهای قبلی را سریعتر پیدا نموده و پاسخ دهیم }

*******************************

نحوه ثبت نام

{در صورت هر گونه مشکل از طریق ایمیل اطلاع دهید.}

کاربر محترم، تمامی مطالبی که دارای خط در زیر مطلب  لینک ورود جهت سهولت شما می باشد . کافیست روی آنها کلیک کنید .
برای ثبت نام یا ورود در منو بر روی حساب کاربری من یا ورود کلیک نموده تا به صفحه ثبت نام وارد شوید. کاربران موبایل کلیک بر روی سه خط  منو رو باز نموده و قسمت حساب کاربری من یا ورود را کلیک نمایید.

با تغییرات جدید ثبت نام و جهت راحتی کاربران برای عضویت یک نام کاربری بیش از 6 کاراکتر (حرف)انتخاب ،یک ایمیل فعال را در قسمت آدرس ایمیل ، درج و در قسمت گذرواژه یک رمز حداقل 12 رقمی (ترکیبی ترجیحا ) را درج نموده به سوال امنیتی پاسخ داده و دکمه عضویت را بزنید. پس از زدن دکمه عضویت به سرعت شما به حساب خود وارد می شوید . شما در هر بار ورود می توانید با نام کاربری یا ایمیل به سیستم وارد شوید. به اخطارهای مرورگر مبنی بر ذخیره رمز دقت کنید و حتما اگر گوشی خودتان یا رایانه خودتان است آن را ذخیره کنید ، در غیر این صورت اصلا ذخیره ننمایید.

به یاد داشته باشید ممکن است پس از ثبت نام ایمیل تاییدی برای صحت سنجی برایتان ارسال شود پس حتما از یک ایمیل معتبر استفاده کنید .

در صورت خطای وجود نام کاربری به نام خود حرف یا عدد اضافه نماید. سعی کنید از حروف انگلیسی برای نام کاربری استفاده شود. به یاد داشته باشید نام کاربری پس از ثبت نام قابل تغییر نیست .

لطفا به اخطار های ارسالی سیستم دقت نمایید ، در صورت کوتاه یا آسان بودن رمز سیستم به شما اجازه ثبت نام نمیدهد پس حتما دقت فرمایید.

به شما این امکان داده شده است که نام و نام خانوادگی خود را (در صورت نیاز یا به دلخواهتان) در قسمت اطلاعات حساب کاربری به فارسی یا انگلیسی ثبت کنید و این نام در سایت نمایش داده شود.

جهت تغییر رمز کافیست به حساب کاربری وارد شده و سپس از طریق اطلاعات حساب کاربری رمز عبوتان فعلی را درج ، رمز جدید را ایجاد و سپس رمز جدید را تکرار کنید در انتها دکمه ذخیره اطلاعات را حتما کلیک کنید.

بیاد داشته باشید کاربرانی که قصد خرید از فروشگاه را دارند حتما این قسمت را کامل تکمیل نمایند.

در حساب کاربری من شما می توانید آدرس صورتحساب خود را ایجاد یا اصلاح نمایید. کافیست وارد سیستم شوید سپس در قسمت آدرسها  – ویرایش را کلیک کرده تا وارد بخش آدرس صورتحساب شوید ؛ تکمیل این بخش جهت دریافت صورتحساب ها و فاکتورها ، ارسال محصولات به شما الزامی است و به شما امکان پیگیری صدور فاکتور ، ارسال محموله یا کالا و یا سایر خدمات را می دهد. پس از ثبت دقیق مواردی که با ستاره مشخص شده ذخیره آدرس را فشار دهید.

شما با انجام این کار در هنگام خرید از فروشگاه دیگر نیازی به طی کردن تمامی مراحل فوق را نخواهید داشت.

برای خروج از سیستم کافیست در قسمت حساب کاربری من یا در منوها برروی خارج شوید یا LOGOUT کلیک تموده و سیستم خارج شوید .

تمامی خریدهای که از فروشگاه انجام شود و مراحل بالا در آن طی شده باشد در حساب کاربری من قابل نمایش می باشد.

*******************************

راهنمای ارسال پرسش و پاسخ

درج سوالات باید فقط در مطلب مرتبط باشد . از زمان دریافت ممکن است تا 72 ساعت زمان جهت پاسخگویی نیاز باشد .

البته ما سعی خواهیم کرد در سریعترین زمان پاسخگویی مطمئن باشیم  .

در صورتی که نوشته ای دارای ارسال نظر نبود فقط از طریق تماس با ما یا ایمیل سایت سوالات خود را ارسال نموده و از نوشتن در سایر بخشها خودداری نمایید. به کسانی که سوالاتی در بخش غیر مرتبط ارسال کنند پاسخ داده نخواهد شد و سوالشان بدون پاسخ حذف می گردد.

برای ارسال نظرات و پیگیری سریعتر و آسانتر بهتر آنست ثبت نام نموده باشید؛ هر چند تیم تحقیقاتی ۶۰۱۹ اجباری بر ثبت نام کاربران خود ندارد؛

برای ارسال سوالات کافیست در بخش پرسش و پاسخ در پایین نظرات اول سوال خود را به صورت دقیق درج کنید ،  در کادر نام را حتما پر نموده و در کادر ایمیل یک ایمیل فعال ثبت نموده و نیازی به درج نام وبسایت نمی باشد ، سپس سوال امنیتی را جواب داده و آنگاه ارسال را فشار دهید.

اشخاصی که قبلا ثبت نام کرده و سیستم ورود خود را ذخیره کرده باشند در این بخش فقط کافیست وارد سایت شده و در صورت فعال بودن ، کافیست فقط با نوشتن سوالات خود و جواب امنیتی اقدام به ارسال نمایند. این روش برای کاربرانی که سوالات گاها بیشماری دارند حتما توصیه می شود.

به یاد داشته باشید در هنگام بروز بیماری های خطرناک یا نیازمند جراحی اولین گزینه دامپزشک می باشد ، توصیه ما اینست همزمان با مراجعه به دامپزشک سوالات خود را درج نمایید تا ما شما را نیز همراهی کنیم .
در موارد غیر حاد می توانید با پیگیری درست از طریق سوالات و مطالعه بخشهای مختلف سایت به جواب های سریع و درست برسید .
به یاد داشته باشید دریافت سوالات و پاسخهای متوالی از سایتهای مختلف باعث سردرگمی شما خواهد شد ، پس جوابها را دسته بندی و هر کدام که به واقعیت نزدیکتر است اجرا کنید . گاها برخی جوابها در برخی سایتها یا وبلاگها به علت مشکلات و عدم تسلط شخص پاسخگو نتیجه معکوس خواهد داد . پس لطفا دقت کنید .

*******************************

جستجو در سایت

جستجو در سایت و مطالب به راحتی آب خوردن است ،
اگر شما از جستجو در گوگل یا یاهو یا بینگ یا داک داک یا موارد آن به سایت وارد شدید ؛ گاها ممکن است برخی برچسبهای سایت 6019 حذف شده باشند ولی مطالب غیر مرتبط با این سایت حذف نشده اند و فقط مسیر آنها تغییر کرده است {ما در بهینه سازی اخیر برخی مطالب نامرتبط را حذف یا از دسترس خارج کردیم }. البته سیستم جستجوی درون سایت ما به سرعت همه مطالب از داخل سایت یا فروشگاه را برای شما نمایش می دهد.
اگر در حین جستجو برخی مطالب در یک دسته بندی نبودند می توانید آنها را در دسته خبر یا آموزش پیدا کنید، علت این قضیه اینست که برخی مطالب برای چند دسته بندی باید قرار گیرند که زیاد خوشایند نیست پس یک دسته بندی واحد برایشان تعیین شده است . هر چند سعی تیم تحقیقاتی 6019 در این است تا همه مطالب را در دسته بندی خود نیز به سرانجام برسند.

*******************************

 منو در گوشیهای همراه

سایت 6019 سازگار با گوشی همراه شماست .

منو اصلی در حالت موبایل بصورت مشاهده می شود  که از سمت چپ باز می شود و لیست کاملی از منو ها در آن فعال است و در پایین شبکه های اجتماعی به راحتی جهت عضویت یا بررسی قابل دسترسی است.

آیکون × در سمت راست شما یک منو ساید بار فعال است که منو جستجو اخبار و برخی مطالب مرتبط و شبکه های اجتماعی را می توانید به راحتی در آن مشاهده کنید.

 

*******************************

سرعت سایت

سایت ما در بررسی های فنی سرعت بالایی در لود دارد .

*******************************

ما در حال فعالسازی راهنمایی های بیشتری هستیم.

در صورت نیاز به توضیحات بیشتر از طریق ایمیل سایت info@6019.ir و یا بخش پرسش و پاسخ با ما در تماس باشید.

لطفا از درج مطالب غیر مرتبط خودداری کنید زیرا پاسخگو نخواهیم بود.

برای ما افتخار است که منتخب شما شده ایم

با احترام تیم تحقیقاتی 6019

اشتراک گذاری این نوشته

49
دیدگاه بگذارید

25 سوالات ارسالی
24 پاسخگویی به سوالات
0 مشترکین
 
پرسشهای پرطرفدار
پرطرفدارترین پاسخ های ارسالی
9 نویسنده دیدگاه
  مشترک شدن  
جدیدترین قدیمی ترین
به من اطلاع بده
Hamidkhoshfahm

سلام خسته نباشید
میشه چند جا معرفی کنید که دامپزشک مربوط به مرغ عشق باشه؟؟
اصلا مرغ عشق ویزیت نمی کن
.

amir

سلام قناری های من اردیبهشت تولک رفتن میخواستم و دارن از تولک درمیان میخواستم بدونم باید دمای میحط رو کاهش بدم دمای میحیط قناری هام الان ۳۱درجه هستش ممنون

amir

ممنون از سایت خوبتون

Alirezaa

سلام وخسته نباشید خدمت شما من دوعدد فنچ دارم ولی چند روزی هست که فنچ نر پرهای فنچ ماده را میکند به طوری که کلا پرهای پشت گردن تاپایین را کنده الان باید چیکار کنم باتشکر

مینا

سلام
خیییییییییلی ممنونم بابت اینکه مطلبمو راجع به گربه گذاشتین،واقعا خوشحال شدم..
فقط اینکه نوشتین “بچه گربه زیر 2 سال!!!!!”گربه 1 سالگی بالغ میشه،درستش” نگهداری بچه گربه زیر 2 ماه “هستش…
در مورد اینکه بتونم به سوالات کاربرا هم جواب بدم قبلا گفته بودین امکانش هست و دسترسی آزاد قرار میدین،هنوزم امکانش هست یا نه؟؟؟؟

مینا

سلام
من 10 دسامبر(19 آذر)یعنی بیشتر از یک ماه پیش 2 تا عکس jpg مجزا رو با 1 ایمیل براتون ایمیل کردم اما هنوز جوابی دریافت نکردم.ممکنه ایمیلم حذف شده باشه؟؟؟

مینا

سلام
بخشی که مربوط به خاطرات مردم با محیط زیسته خیلی جالب بود.در ضمن منو امیدوار کرد که مطلب آموزشی که در مورد بچه گربه فرستاده بودم رو به زودی ببینم.
یه پیشنهاد هم داشتم،سخنانی از ائمه و بزرگان هم راجع به محیط زیست و حقوق حیوانات هم هستن که واقعا تاثیر گذاره . فکر میکنم جالب باشه هرکس یه همچین مطالبی میبینه با ذکر منبع بتونه اینجا به اشتراک بذاره.
ممنون از سایت عالیتون،با آرزوی موفقیت روزافزون…

مینا

سلام
جواب دادن به ایمیلا حدودا چند روز طول میکشه؟؟؟من الان 2 هفتس بازم منتظرم!!!!!
2 تا هم پیشنهاد داشتم،عزیزانی که جواب سوالا رو میدن بهتره که به فرم نوشتاری(املایی)کلمات دقت کنن،چون نوشتارغلط باعث میشه خواننده ناخواسته سطح علمی شما رو پایین ببینه.
پیشنهاد بعدی اینکه مثل قبل بهتره تاریخ نظرات رو به تاریخ شمسی درج کنید،کاربران شما ایرانی هستن و بنظرم کاربردی ترهم میشه…

علی باشوکی

باسلام خدمت اساتید و مدیریت محترم سایت. ضمن تشکر از شما اگه امکان داره منوی سایت رو طوری طراحی کنید که مطالب رو از هم جدا کنه برای مثال وقتی درباره سهره اطلاعاتی میخوایم فقط درباره نوع تغذیه، چگونگی رام کردن، بیماریهای سهره و… مطلب ببینیم. خواهش دیگه اینکه سایت رو زود به زود به روز کنید و تا جای که امکان داره جواب سوالات رو زودتر بدین. با تشکر

سلام ومرسى بابت سايت خوبتون توروخداجواب منوزودبديد من20روزقبل يعنى اوايل آذر به يه پرنده فروشى رفتم جوجه مينابخرم يك اتاق پرازجوجه ميناداشت قسم خوردكه3ماهه هستندچون زياد واردات داشته هنوزدارن يه نرپاكستانى بهم داد توخونه آوردمش اوال ميرفتم نزديكش ميترسيدامابعدازچندروز ميادروشونه ام وبلغورميكنه وريزه خوانى مثل جوجه قنارى امادست نزديكش ميبرم فرارميكنه به نظرشماجوجه3ماهه دراوايل آذر هست وآيااين مينا باهاش تمرين كنم جواب ميده