یک محصول سفارشی چیست؟

 

گاها شاید در فروشگاه شما با جمله قبل از سفارش تماس بگیرید مواجه شدید که به شما امکان سفارش یک محصول را می دهد بدون اینکه قیمت آن مشخص شود . علت این کار اینست که برخی محصولات گاها با ابعاد و امکاناتی تولید می شود که  برای یک خریدار مناسب است ولی برای دیگر خریداران و مشتریان از نظر ابعاد وزن ظاهر یا قیمت مناسب نباشد .

به دلیل اینکه این محصولات ممکن است روزها و هفته ها و یا ماه ها یا سالها در انبار بماند و از بین برود و نمی شود از یک محصولی که معلوم نیست خریدار چند وقت یکبار نیاز به آن دارد و آیا نظراتش در حین خرید یا پس از خرید تغییر می کند یا خیر .

ما پس از بررسی ها مختلف و بازار سنجی های زیاد به این نتیجه رسیدیم که اگر یک محصول را به صورت سفارشی قرار دهیم به مشتری امکان آن را خواهیم داد تا مطابق میل و سلیقه و نیاز حقیقی شان آن را سفارش و به اندازه همان پول پرداخت کند .

اگر شما در این فکر هستید که یک محصول سفارشی قیمت بالاتری از محصول اولیه دارد سخت در اشتباه هستید قیمت این محصولات فقط در صورت تغییرات ابعادی و یا اضافه شدن طول عرض و ارتفاع یا لوازم جانبی بیشتر خواهد شد و در غیر اینصورت ممکن است حتی کمتر از نمونه اصلی قیمت گذاری شود ضمن اینکه سلیقه شما در رنگ یا فرم صددرصد تا انجایی که به اصل کار صدمه وارد نشود اعمال می شود.

آیا سوالی در مورد خدمات فروشگاه یا محصولات ارائه شده و یا پیگیری فروش دارید از اینجا داخل شوید  و سوالات خود را بپرسید

اشتراک گذاری این نوشته