تخصصی ترین سایت ایران

برای ما افتخار است که منتخب شما شده ایم,تخصصی

کاربر گرامی:به سایت تحقیقاتی,آموزشی, تخصصی 6019خوش آمدید .سایت 6019 تخصصی ترین سایت در امراموزش و اطلاعات عمومی کاربردی در زمینه حیوانات خانگی و زینتی در ایران است.نکته های تخصصی خود را در سایت تحقیقاتی6019ایران بیابید.وظیفه ذاتی و ملی ما کلیه اعضای تحقیقاتی سایت را موظف مینماید تا بدونه هیچ چشم داشتی  ,یاری رسان و خدمت گذار به شما بزرگواران و عزیزان باشند امید است که رضایت مندی مقبول خاطر گردد.

 از اهداف  تخصص ترین سایت ایران (6019)اموزش ارائه نکات نگهداری پرندگان  و حیوانات خانگی به بهترین نحو  وهمگام باتمام کشورهای پیشگام و صاحب سبک  است . ما با استفاده ازتجارب دوستان و کلیه کسانی که درامر اموزش و بازار کسب و کار و توزیع اقلام کاربردی و مصرفی در کشور هستند و برای حرکت رو به جلو و بومی سازی هر آنچه که در این آب خاک مورد استفاده قرار دارد تلاش خواهیم نمود تادر درجه اول ایجاد اشتغال برای هموطنان خود کرده باشیم و هم به سوی استفاده کالاهایی با برند کاملا ایران و وطنی به دور از هیچگونه  وابستگی به کشورهای خارجی پیشروی کنیم تا چرخ  صنعت و تجارت  و سرمایه ملی در مسیر رو به رشد حرکت نماید تا اقتدار و کیفیت محصولات ایرانی را به رخ تمامی مردمان جهان بکشانیم.هیچ دور نیست از حرف تا عمل باید خواست تا به ثمر نشیند هر آنچه که تو برای دیگران میخواهی. از تمامی کسانی که مارا مورد تقدیر و عنایت  و یاری خود در امر آموزش و مشاوره قرار می دهند صمیمانه تشکر مینماییم باعث خشنودی کلیه اعضای تیم سایت 6019 است که  انتقادات و پیشنهادات خود را در جهت بهبود بخشیدن منتقل نمایید . تاآن جا که در توان داریم و خلاقیتمان اجازه دهد در راستای مرتفع سازی  تمامی امور  از اغاز تا بی نهایت همراه  هموطنان خود خواهیم بود. مارا از دعای خیر خود  بی نصیب مگذارید.آروزی تیم تحقیقاتی 6019 افتخار و سربلندی تمامی ایرانیان عزیز در  اقسا نقاط جهان است.

هموطن عزیزو گرامی :در حفظ و نگهداری منابع طبیعی و جانوری ودرراستای ارتقا زندگی بهتر برای همه مخلوقات خدا دلسوزانه کوشا و سخاوتمند باشید. تیم تحقیقاتی سایت ۶۰۱۹ از طرف خود و کلیه حافظان محیط زیست بخاطر این حس مسئولانه شما کمال تشکر را دارند( موفق و پیروز باشید)

منشور استانی سایت ایران,تهران,مشهد,تبریز,گیلان,رشت,مازندران,فردویسه,قم,بندرعباس,هرمزگان,شهریار,البرز,کرج,ارومیه,قزوین,قدس,کرمان,یزد,زاهدان,سیستان وبلوچستان,اردبیل,خراسان رضوی,خراسان جنوبی,خراسان شمال,گرگان,ایلام,خرمآباد,اهواز,خوزستان,خرمشهر,کیش,قشم,لرستان,بختیاری,کردستان,کرمانشاه,ملارد,سر اسیاب,زنجان,همدان,کهکیلویه و بویر احمر,فارس,استان,اصفهان,اردبیل,قم,شیراز,جاسک,تن کابن,بوشهر,چابهار,

اشتراک گذاری این نوشته

نظر (2)

 • مجااااااااااااد مدددددددددد

  سلام حرکاتی که مرغ عشق قبل از تخم گزاری میکنه چیه و بعد از اون حرکات چقدر طول میکشه تخم بزاره و اینکه چه غذا هایی مرغ عشق رو تحریک به تخم وزاری نیننه لطفا زود پاسخ بدین
  باتشکر

  دسامبر 14, 2015 در 9:14 ب.ظ
  • moh6019

   با سلام:
   حرکات جفتگیری ترغیب ماده توسط نر برای ورود به لانه. مداوم جست و خیز کردن نر در اطراف ماده. خواندن مداوم نر.تغذیه دادن و پنجه گذاری بروی کمر ماده است.کلیه دانه های ذکر شده در تغذیه مرغ عشق به همراه میوه جات.

   دسامبر 14, 2015 در 9:26 ب.ظ

ارسال دیدگاه غیر فعال است.