بازگشت به نوشته‌ها

راهنما

با سلام و وقت بخیر به کاربران سایت ۶۰۱۹

راهنما نحوه ثبت نام  1396/11/15 بروزرسانی شد حتما مطالعه بفرمایید. ما در همه حال از پیشنهادات یا انتقادات شما خوشحال می شویم.

خواهشمندیم در صورت مشاهده اشکال در ثبت نام لطفا از طریق فرم زیر به ما اطلاع دهید .

// به علت عدم دریافت ایمیل در این فرم شما قادر به دریافت هیچ پاسخی نخواهید بود ،این فرم صرفا جهت دریافت مشکلات ثبت نام کاربران و اطلاع رسانی به سایت فعال سازی شده است از ارسال سوالات خودداری نمایید//

جهت ارسال سوالات از مطالب مرتبط جهت مکاتبات یا سوالات خود استفاده نمایید .

نام شما (الزامی)

پیام شما


شاید برای برخی از کاربران نام سایت نامفهوم باشد ، بخصوص در هنگام تماس های مستقیم این مشکل بیشتر نمود دارد. کاربران عزیز سایت را با نام شصت نوزده به خاطر بسپارید. دامنه ما دامنه ir است. آدرس سایت جهت راحتی سپردن به حافظه به عدد انتخاب گردیده است.

{ شما نیاز به ثبت اجباری در سایت نخواهید داشت . هر چند با ۱ بار ثبت نام ما را در بهتر شدن رتبه و در صورت فعال شدن فروشگاه دسترسی راحتر و در هنگام دریافت جواب به ما کمک می کنید سوال قبلی و پاسخهای قبلی را سریعتر پیدا نموده و پاسخ دهیم }

*******************************

نحوه ثبت نام

{در صورت هر گونه مشکل از طریق ایمیل اطلاع دهید.}

کاربر محترم، تمامی مطالبی که دارای خط در زیر مطلب  لینک ورود جهت سهولت شما می باشد . کافیست روی آنها کلیک کنید .
برای ثبت نام یا ورود در منو بر روی حساب کاربری من یا ورود کلیک نموده تا به صفحه ثبت نام وارد شوید. کاربران موبایل کلیک بر روی سه خط  منو رو باز نموده و قسمت حساب کاربری من یا ورود را کلیک نمایید.

با تغییرات جدید ثبت نام و جهت راحتی کاربران برای عضویت یک نام کاربری بیش از 6 کاراکتر (حرف)انتخاب ،یک ایمیل فعال را در قسمت آدرس ایمیل ، درج و در قسمت گذرواژه یک رمز حداقل 12 رقمی (ترکیبی ترجیحا ) را درج نموده به سوال امنیتی پاسخ داده و دکمه عضویت را بزنید. پس از زدن دکمه عضویت به سرعت شما به حساب خود وارد می شوید . شما در هر بار ورود می توانید با نام کاربری یا ایمیل به سیستم وارد شوید. به اخطارهای مرورگر مبنی بر ذخیره رمز دقت کنید و حتما اگر گوشی خودتان یا رایانه خودتان است آن را ذخیره کنید ، در غیر این صورت اصلا ذخیره ننمایید.

به یاد داشته باشید ممکن است پس از ثبت نام ایمیل تاییدی برای صحت سنجی برایتان ارسال شود پس حتما از یک ایمیل معتبر استفاده کنید .

در صورت خطای وجود نام کاربری به نام خود حرف یا عدد اضافه نماید. سعی کنید از حروف انگلیسی برای نام کاربری استفاده شود. به یاد داشته باشید نام کاربری پس از ثبت نام قابل تغییر نیست .

لطفا به اخطار های ارسالی سیستم دقت نمایید ، در صورت کوتاه یا آسان بودن رمز سیستم به شما اجازه ثبت نام نمیدهد پس حتما دقت فرمایید.

به شما این امکان داده شده است که نام و نام خانوادگی خود را (در صورت نیاز یا به دلخواهتان) در قسمت اطلاعات حساب کاربری به فارسی یا انگلیسی ثبت کنید و این نام در سایت نمایش داده شود.

جهت تغییر رمز کافیست به حساب کاربری وارد شده و سپس از طریق اطلاعات حساب کاربری رمز عبوتان فعلی را درج ، رمز جدید را ایجاد و سپس رمز جدید را تکرار کنید در انتها دکمه ذخیره اطلاعات را حتما کلیک کنید.

بیاد داشته باشید کاربرانی که قصد خرید از فروشگاه را دارند حتما این قسمت را کامل تکمیل نمایند.

در حساب کاربری من شما می توانید آدرس صورتحساب خود را ایجاد یا اصلاح نمایید. کافیست وارد سیستم شوید سپس در قسمت آدرسها  – ویرایش را کلیک کرده تا وارد بخش آدرس صورتحساب شوید ؛ تکمیل این بخش جهت دریافت صورتحساب ها و فاکتورها ، ارسال محصولات به شما الزامی است و به شما امکان پیگیری صدور فاکتور ، ارسال محموله یا کالا و یا سایر خدمات را می دهد. پس از ثبت دقیق مواردی که با ستاره مشخص شده ذخیره آدرس را فشار دهید.

شما با انجام این کار در هنگام خرید از فروشگاه دیگر نیازی به طی کردن تمامی مراحل فوق را نخواهید داشت.

برای خروج از سیستم کافیست در قسمت حساب کاربری من یا در منوها برروی خارج شوید یا LOGOUT کلیک تموده و سیستم خارج شوید .

تمامی خریدهای که از فروشگاه انجام شود و مراحل بالا در آن طی شده باشد در حساب کاربری من قابل نمایش می باشد.

*******************************

راهنمای ارسال پرسش و پاسخ

درج سوالات باید فقط در مطلب مرتبط باشد . از زمان دریافت ممکن است تا 72 ساعت زمان جهت پاسخگویی نیاز باشد .

البته ما سعی خواهیم کرد در سریعترین زمان پاسخگویی مطمئن باشیم  .

در صورتی که نوشته ای دارای ارسال نظر نبود فقط از طریق تماس با ما یا ایمیل سایت سوالات خود را ارسال نموده و از نوشتن در سایر بخشها خودداری نمایید. به کسانی که سوالاتی در بخش غیر مرتبط ارسال کنند پاسخ داده نخواهد شد و سوالشان بدون پاسخ حذف می گردد.

برای ارسال نظرات و پیگیری سریعتر و آسانتر بهتر آنست ثبت نام نموده باشید؛ هر چند تیم تحقیقاتی ۶۰۱۹ اجباری بر ثبت نام کاربران خود ندارد؛

برای ارسال سوالات کافیست در بخش پرسش و پاسخ در پایین نظرات اول سوال خود را به صورت دقیق درج کنید ،  در کادر نام را حتما پر نموده و در کادر ایمیل یک ایمیل فعال ثبت نموده و نیازی به درج نام وبسایت نمی باشد ، سپس سوال امنیتی را جواب داده و آنگاه ارسال را فشار دهید.

اشخاصی که قبلا ثبت نام کرده و سیستم ورود خود را ذخیره کرده باشند در این بخش فقط کافیست وارد سایت شده و در صورت فعال بودن ، کافیست فقط با نوشتن سوالات خود و جواب امنیتی اقدام به ارسال نمایند. این روش برای کاربرانی که سوالات گاها بیشماری دارند حتما توصیه می شود.

به یاد داشته باشید در هنگام بروز بیماری های خطرناک یا نیازمند جراحی اولین گزینه دامپزشک می باشد ، توصیه ما اینست همزمان با مراجعه به دامپزشک سوالات خود را درج نمایید تا ما شما را نیز همراهی کنیم .

در موارد غیر حاد می توانید با پیگیری درست از طریق سوالات و مطالعه بخشهای مختلف سایت به جواب های سریع و درست برسید .

به یاد داشته باشید دریافت سوالات و پاسخهای متوالی از سایتهای مختلف باعث سردرگمی شما خواهد شد ، پس جوابها را دسته بندی و هر کدام که به واقعیت نزدیکتر است اجرا کنید . گاها برخی جوابها در برخی سایتها یا وبلاگها به علت مشکلات و عدم تسلط شخص پاسخگو نتیجه معکوس خواهد داد . پس لطفا دقت کنید .

*******************************

جستجو در سایت

جستجو در سایت و مطالب به راحتی آب خوردن است ،

اگر شما از جستجو در گوگل یا یاهو یا بینگ یا داک داک یا موارد آن به سایت وارد شدید ؛ گاها ممکن است برخی برچسبهای سایت 6019 حذف شده باشند ولی مطالب غیر مرتبط با این سایت حذف نشده اند و فقط مسیر آنها تغییر کرده است {ما در بهینه سازی اخیر برخی مطالب نامرتبط را حذف یا از دسترس خارج کردیم }. البته سیستم جستجوی درون سایت ما به سرعت همه مطالب از داخل سایت یا فروشگاه را برای شما نمایش می دهد.

اگر در حین جستجو برخی مطالب در یک دسته بندی نبودند می توانید آنها را در دسته خبر یا آموزش پیدا کنید، علت این قضیه اینست که برخی مطالب برای چند دسته بندی باید قرار گیرند که زیاد خوشایند نیست پس یک دسته بندی واحد برایشان تعیین شده است . هر چند سعی تیم تحقیقاتی 6019 در این است تا همه مطالب را در دسته بندی خود نیز به سرانجام برسند.

*******************************

 منو در گوشیهای همراه

سایت 6019 سازگار با گوشی همراه شماست .

منو اصلی در حالت موبایل بصورت مشاهده می شود  که از سمت چپ باز می شود و لیست کاملی از منو ها در آن فعال است و در پایین شبکه های اجتماعی به راحتی جهت عضویت یا بررسی قابل دسترسی است.

آیکون × در سمت راست شما یک منو ساید بار فعال است که منو جستجو اخبار و برخی مطالب مرتبط و شبکه های اجتماعی را می توانید به راحتی در آن مشاهده کنید.

 

*******************************

سرعت سایت

سایت ما در بررسی های فنی سرعت بالایی در لود دارد .

*******************************

ما در حال فعالسازی راهنمایی های بیشتری هستیم.

در صورت نیاز به توضیحات بیشتر از طریق ایمیل سایت info@6019.ir و یا بخش پرسش و پاسخ با ما در تماس باشید.

لطفا از درج مطالب غیر مرتبط خودداری کنید زیرا پاسخگو نخواهیم بود.

برای ما افتخار است که منتخب شما شده ایم

با احترام تیم تحقیقاتی 6019

اشتراک گذاری این نوشته

نظر (47)

 • مینا پاسخ به

  سلام
  من 10 دسامبر(19 آذر)یعنی بیشتر از یک ماه پیش 2 تا عکس jpg مجزا رو با 1 ایمیل براتون ایمیل کردم اما هنوز جوابی دریافت نکردم.ممکنه ایمیلم حذف شده باشه؟؟؟

  ژانویه 10, 2016 در 10:12 ق.ظ
  • moh6019

   با سلام:
   بعلت اختلال در دیتا سنتر ما بیشتر اطلاعات ارسالی را از دست داده ایم.

   ژانویه 10, 2016 در 11:29 ب.ظ
 • مینا پاسخ به

  سلام
  بخشی که مربوط به خاطرات مردم با محیط زیسته خیلی جالب بود.در ضمن منو امیدوار کرد که مطلب آموزشی که در مورد بچه گربه فرستاده بودم رو به زودی ببینم.
  یه پیشنهاد هم داشتم،سخنانی از ائمه و بزرگان هم راجع به محیط زیست و حقوق حیوانات هم هستن که واقعا تاثیر گذاره . فکر میکنم جالب باشه هرکس یه همچین مطالبی میبینه با ذکر منبع بتونه اینجا به اشتراک بذاره.
  ممنون از سایت عالیتون،با آرزوی موفقیت روزافزون…

  دسامبر 30, 2015 در 9:35 ق.ظ
  • moh6019

   با سلام:
   ضمن تشکر از شما کاربر همیشه همراه سایت 6019
   حتما مطالب شما را با نام خودتان قرار خواهیم داد . البته متاسفانه به علت یک مشکل سخت افزاری بر روی سرور سایت مقادیری از ایمیل های رسیده حذف شده و بابت این مشکل از شما و دیگر عزیزان عذرخواهی می کنیم . ما فقط مطالبی در مورد گربه از یک هموطن با نام دیگری دریافت کردیم اگر ایمیل ارسال شده شما با نام دیگری ارسال شده فقط همین نام را با آن ایمیل برایمان ارسال کنید ، در غیر اینصورت لطفا دوباره مطالب را برایمان ارسال کنید .
   برای اینکه مطمئن باشید ما به قولمان وفاداریم می توانید به لیست فهرست ها نگاه کنید تا بدانید که گربه نیز اضافه شده است.
   با آرزوی موفقیت و سربلندی برای شما و همه عزیزان

   دسامبر 30, 2015 در 11:22 ق.ظ
 • مینا پاسخ به

  سلام
  جواب دادن به ایمیلا حدودا چند روز طول میکشه؟؟؟من الان 2 هفتس بازم منتظرم!!!!!
  2 تا هم پیشنهاد داشتم،عزیزانی که جواب سوالا رو میدن بهتره که به فرم نوشتاری(املایی)کلمات دقت کنن،چون نوشتارغلط باعث میشه خواننده ناخواسته سطح علمی شما رو پایین ببینه.
  پیشنهاد بعدی اینکه مثل قبل بهتره تاریخ نظرات رو به تاریخ شمسی درج کنید،کاربران شما ایرانی هستن و بنظرم کاربردی ترهم میشه…

  دسامبر 23, 2015 در 5:36 ب.ظ
  • moh6019

   با سلام:
   ضمن تشکر از نظر شما کاربر گرامی:تیم فنی سایت در حال تغییرات و بروز رسانی میباشد و این موارد را نیز در تغییرات و تا انجا که بشود اعمال خواهیم نمود. در حال حاظر ما محدودید در بازنگری ایمیل ها داریم که در حال رفع آن هستیم تا تیم پاسخ دهند به سوالات باکس ایمیل دسترسی پیدا نمایند

   دسامبر 25, 2015 در 10:58 ب.ظ
 • علی باشوکی پاسخ به

  باسلام خدمت اساتید و مدیریت محترم سایت. ضمن تشکر از شما اگه امکان داره منوی سایت رو طوری طراحی کنید که مطالب رو از هم جدا کنه برای مثال وقتی درباره سهره اطلاعاتی میخوایم فقط درباره نوع تغذیه، چگونگی رام کردن، بیماریهای سهره و… مطلب ببینیم. خواهش دیگه اینکه سایت رو زود به زود به روز کنید و تا جای که امکان داره جواب سوالات رو زودتر بدین. با تشکر

  دسامبر 18, 2015 در 10:26 ق.ظ
  • moh6019

   با سلام:
   دوست عزیز خوشحالیم و از شما ممنونیم که اینقدر دقیق به جزئیات سایت خودتان توجه دارید . تیم مسئول سایت نیز در همین زمینه دارند بررسی می کنند و ضمن رفع نقایص به رفع آن می پردازند . البته اگر همه عزیزان مثل شما مشکلات رو به ما اطلاع رسانی کنند ما بهتر می توانیم خدمات بهتری ارائه کنیم . ما در اسرع وقت اقدام به جدا سازی دسته بندی مطالب و انتشار مطالب تازه تر خواهیم کرد. هر چند پس از بررسی متوجه شدیم برخی مطالب بین پرندگان یکسان است و اگر بخواهیم جدا برای هر کدام همان مطلب را کپی کنیم فقط نوشته های زائدی بوجود می آید . ضمنا یک پرنده نهایت مطالبی که می تواند به خود اختصاص دهد نهایت 100 نوشته می شود و انتشار مطالب تکراری فقط باعث رنجش خاطر خواننده مطالب خواهد شد.
   ضمنا به علت کثرت سوالات و مشکلاتی شخصی که تیم هم دارند پاسخ به همه سوالات در لحظه امکان پذیر نیست . اما به لحاظ تعهد اخلاقی گروه ما سعی می کنیم جواب سوالات را در اسرع وقت ارسال کنیم.
   برای شما موفقیت و سلامت خواستاریم

   دسامبر 21, 2015 در 9:15 ب.ظ
 • roya پاسخ به

  سلام ومرسى بابت سايت خوبتون توروخداجواب منوزودبديد من20روزقبل يعنى اوايل آذر به يه پرنده فروشى رفتم جوجه مينابخرم يك اتاق پرازجوجه ميناداشت قسم خوردكه3ماهه هستندچون زياد واردات داشته هنوزدارن يه نرپاكستانى بهم داد توخونه آوردمش اوال ميرفتم نزديكش ميترسيدامابعدازچندروز ميادروشونه ام وبلغورميكنه وريزه خوانى مثل جوجه قنارى امادست نزديكش ميبرم فرارميكنه به نظرشماجوجه3ماهه دراوايل آذر هست وآيااين مينا باهاش تمرين كنم جواب ميده

  دسامبر 16, 2015 در 6:11 ب.ظ
  • moh6019

   با سلام:
   جوجه مینا در این مقطع سال وجود ندارد مگر انکه از کشور گرمسیری وارد شود که حتی پاکستان نیز در حال حاظر در فصل سرد است اینگونه جوجه میناها حدود 6 ماهه هستند و بیشتر بدرد دست اموزی میخورند تا سخنگویی. مگر اینکه مینا از نژاد دیگر گوشواره ایی باشد.

   دسامبر 17, 2015 در 6:48 ب.ظ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازگشت به نوشته‌ها