بازگشت به نوشته‌ها

راهنما

با سلام و وقت بخیر به کاربران سایت ۶۰۱۹

راهنما نحوه ثبت نام  1396/11/15 بروزرسانی شد حتما مطالعه بفرمایید. ما در همه حال از پیشنهادات یا انتقادات شما خوشحال می شویم.

خواهشمندیم در صورت مشاهده اشکال در ثبت نام لطفا از طریق فرم زیر به ما اطلاع دهید .

// به علت عدم دریافت ایمیل در این فرم شما قادر به دریافت هیچ پاسخی نخواهید بود ،این فرم صرفا جهت دریافت مشکلات ثبت نام کاربران و اطلاع رسانی به سایت فعال سازی شده است از ارسال سوالات خودداری نمایید//

جهت ارسال سوالات از مطالب مرتبط جهت مکاتبات یا سوالات خود استفاده نمایید .

نام شما (الزامی)

پیام شما


شاید برای برخی از کاربران نام سایت نامفهوم باشد ، بخصوص در هنگام تماس های مستقیم این مشکل بیشتر نمود دارد. کاربران عزیز سایت را با نام شصت نوزده به خاطر بسپارید. دامنه ما دامنه ir است. آدرس سایت جهت راحتی سپردن به حافظه به عدد انتخاب گردیده است.

{ شما نیاز به ثبت اجباری در سایت نخواهید داشت . هر چند با ۱ بار ثبت نام ما را در بهتر شدن رتبه و در صورت فعال شدن فروشگاه دسترسی راحتر و در هنگام دریافت جواب به ما کمک می کنید سوال قبلی و پاسخهای قبلی را سریعتر پیدا نموده و پاسخ دهیم }

*******************************

نحوه ثبت نام

{در صورت هر گونه مشکل از طریق ایمیل اطلاع دهید.}

کاربر محترم، تمامی مطالبی که دارای خط در زیر مطلب  لینک ورود جهت سهولت شما می باشد . کافیست روی آنها کلیک کنید .
برای ثبت نام یا ورود در منو بر روی حساب کاربری من یا ورود کلیک نموده تا به صفحه ثبت نام وارد شوید. کاربران موبایل کلیک بر روی سه خط  منو رو باز نموده و قسمت حساب کاربری من یا ورود را کلیک نمایید.

با تغییرات جدید ثبت نام و جهت راحتی کاربران برای عضویت یک نام کاربری بیش از 6 کاراکتر (حرف)انتخاب ،یک ایمیل فعال را در قسمت آدرس ایمیل ، درج و در قسمت گذرواژه یک رمز حداقل 12 رقمی (ترکیبی ترجیحا ) را درج نموده به سوال امنیتی پاسخ داده و دکمه عضویت را بزنید. پس از زدن دکمه عضویت به سرعت شما به حساب خود وارد می شوید . شما در هر بار ورود می توانید با نام کاربری یا ایمیل به سیستم وارد شوید. به اخطارهای مرورگر مبنی بر ذخیره رمز دقت کنید و حتما اگر گوشی خودتان یا رایانه خودتان است آن را ذخیره کنید ، در غیر این صورت اصلا ذخیره ننمایید.

به یاد داشته باشید ممکن است پس از ثبت نام ایمیل تاییدی برای صحت سنجی برایتان ارسال شود پس حتما از یک ایمیل معتبر استفاده کنید .

در صورت خطای وجود نام کاربری به نام خود حرف یا عدد اضافه نماید. سعی کنید از حروف انگلیسی برای نام کاربری استفاده شود. به یاد داشته باشید نام کاربری پس از ثبت نام قابل تغییر نیست .

لطفا به اخطار های ارسالی سیستم دقت نمایید ، در صورت کوتاه یا آسان بودن رمز سیستم به شما اجازه ثبت نام نمیدهد پس حتما دقت فرمایید.

به شما این امکان داده شده است که نام و نام خانوادگی خود را (در صورت نیاز یا به دلخواهتان) در قسمت اطلاعات حساب کاربری به فارسی یا انگلیسی ثبت کنید و این نام در سایت نمایش داده شود.

جهت تغییر رمز کافیست به حساب کاربری وارد شده و سپس از طریق اطلاعات حساب کاربری رمز عبوتان فعلی را درج ، رمز جدید را ایجاد و سپس رمز جدید را تکرار کنید در انتها دکمه ذخیره اطلاعات را حتما کلیک کنید.

بیاد داشته باشید کاربرانی که قصد خرید از فروشگاه را دارند حتما این قسمت را کامل تکمیل نمایند.

در حساب کاربری من شما می توانید آدرس صورتحساب خود را ایجاد یا اصلاح نمایید. کافیست وارد سیستم شوید سپس در قسمت آدرسها  – ویرایش را کلیک کرده تا وارد بخش آدرس صورتحساب شوید ؛ تکمیل این بخش جهت دریافت صورتحساب ها و فاکتورها ، ارسال محصولات به شما الزامی است و به شما امکان پیگیری صدور فاکتور ، ارسال محموله یا کالا و یا سایر خدمات را می دهد. پس از ثبت دقیق مواردی که با ستاره مشخص شده ذخیره آدرس را فشار دهید.

شما با انجام این کار در هنگام خرید از فروشگاه دیگر نیازی به طی کردن تمامی مراحل فوق را نخواهید داشت.

برای خروج از سیستم کافیست در قسمت حساب کاربری من یا در منوها برروی خارج شوید یا LOGOUT کلیک تموده و سیستم خارج شوید .

تمامی خریدهای که از فروشگاه انجام شود و مراحل بالا در آن طی شده باشد در حساب کاربری من قابل نمایش می باشد.

*******************************

راهنمای ارسال پرسش و پاسخ

درج سوالات باید فقط در مطلب مرتبط باشد . از زمان دریافت ممکن است تا 72 ساعت زمان جهت پاسخگویی نیاز باشد .

البته ما سعی خواهیم کرد در سریعترین زمان پاسخگویی مطمئن باشیم  .

در صورتی که نوشته ای دارای ارسال نظر نبود فقط از طریق تماس با ما یا ایمیل سایت سوالات خود را ارسال نموده و از نوشتن در سایر بخشها خودداری نمایید. به کسانی که سوالاتی در بخش غیر مرتبط ارسال کنند پاسخ داده نخواهد شد و سوالشان بدون پاسخ حذف می گردد.

برای ارسال نظرات و پیگیری سریعتر و آسانتر بهتر آنست ثبت نام نموده باشید؛ هر چند تیم تحقیقاتی ۶۰۱۹ اجباری بر ثبت نام کاربران خود ندارد؛

برای ارسال سوالات کافیست در بخش پرسش و پاسخ در پایین نظرات اول سوال خود را به صورت دقیق درج کنید ،  در کادر نام را حتما پر نموده و در کادر ایمیل یک ایمیل فعال ثبت نموده و نیازی به درج نام وبسایت نمی باشد ، سپس سوال امنیتی را جواب داده و آنگاه ارسال را فشار دهید.

اشخاصی که قبلا ثبت نام کرده و سیستم ورود خود را ذخیره کرده باشند در این بخش فقط کافیست وارد سایت شده و در صورت فعال بودن ، کافیست فقط با نوشتن سوالات خود و جواب امنیتی اقدام به ارسال نمایند. این روش برای کاربرانی که سوالات گاها بیشماری دارند حتما توصیه می شود.

به یاد داشته باشید در هنگام بروز بیماری های خطرناک یا نیازمند جراحی اولین گزینه دامپزشک می باشد ، توصیه ما اینست همزمان با مراجعه به دامپزشک سوالات خود را درج نمایید تا ما شما را نیز همراهی کنیم .

در موارد غیر حاد می توانید با پیگیری درست از طریق سوالات و مطالعه بخشهای مختلف سایت به جواب های سریع و درست برسید .

به یاد داشته باشید دریافت سوالات و پاسخهای متوالی از سایتهای مختلف باعث سردرگمی شما خواهد شد ، پس جوابها را دسته بندی و هر کدام که به واقعیت نزدیکتر است اجرا کنید . گاها برخی جوابها در برخی سایتها یا وبلاگها به علت مشکلات و عدم تسلط شخص پاسخگو نتیجه معکوس خواهد داد . پس لطفا دقت کنید .

*******************************

جستجو در سایت

جستجو در سایت و مطالب به راحتی آب خوردن است ،

اگر شما از جستجو در گوگل یا یاهو یا بینگ یا داک داک یا موارد آن به سایت وارد شدید ؛ گاها ممکن است برخی برچسبهای سایت 6019 حذف شده باشند ولی مطالب غیر مرتبط با این سایت حذف نشده اند و فقط مسیر آنها تغییر کرده است {ما در بهینه سازی اخیر برخی مطالب نامرتبط را حذف یا از دسترس خارج کردیم }. البته سیستم جستجوی درون سایت ما به سرعت همه مطالب از داخل سایت یا فروشگاه را برای شما نمایش می دهد.

اگر در حین جستجو برخی مطالب در یک دسته بندی نبودند می توانید آنها را در دسته خبر یا آموزش پیدا کنید، علت این قضیه اینست که برخی مطالب برای چند دسته بندی باید قرار گیرند که زیاد خوشایند نیست پس یک دسته بندی واحد برایشان تعیین شده است . هر چند سعی تیم تحقیقاتی 6019 در این است تا همه مطالب را در دسته بندی خود نیز به سرانجام برسند.

*******************************

 منو در گوشیهای همراه

سایت 6019 سازگار با گوشی همراه شماست .

منو اصلی در حالت موبایل بصورت مشاهده می شود  که از سمت چپ باز می شود و لیست کاملی از منو ها در آن فعال است و در پایین شبکه های اجتماعی به راحتی جهت عضویت یا بررسی قابل دسترسی است.

آیکون × در سمت راست شما یک منو ساید بار فعال است که منو جستجو اخبار و برخی مطالب مرتبط و شبکه های اجتماعی را می توانید به راحتی در آن مشاهده کنید.

 

*******************************

سرعت سایت

سایت ما در بررسی های فنی سرعت بالایی در لود دارد .

*******************************

ما در حال فعالسازی راهنمایی های بیشتری هستیم.

در صورت نیاز به توضیحات بیشتر از طریق ایمیل سایت info@6019.ir و یا بخش پرسش و پاسخ با ما در تماس باشید.

لطفا از درج مطالب غیر مرتبط خودداری کنید زیرا پاسخگو نخواهیم بود.

برای ما افتخار است که منتخب شما شده ایم

با احترام تیم تحقیقاتی 6019

اشتراک گذاری این نوشته

نظر (47)

 • moh6019 پاسخ به

  یبسل

  دسامبر 10, 2015 در 4:33 ب.ظ
 • مینا پاسخ به

  سلام
  ببخشید دوباره سوال میپرسم،عکس جدید پای پرندم رو بصورت 2 تا فایل jpg مجزا با یه ایمیل برای مدیریت محترم ایمیل کردم.اینجوری درسته؟؟؟چون عکسای قبلی بصورت فایل زیپ بوده و حذف شده.
  در ضمن تو عنوان نوشتم “عارضه پوستی پای مرغ عشق،جدید”ممکنه بخاطر شباهت این عنوان به عنوان عکس قبلی این ایمیل رو نخونن یا حذف کنن؟؟؟
  ممنون از پاسخگوییتون…
  موفق و پیروز باشید…

  دسامبر 10, 2015 در 9:06 ق.ظ
  • moh6019

   با سلام:
   سوالاتی که به ایمیل ارسال میشوندو توسط مدیریت پاسخ داده داده میشوند به صورت کلی و برحسب تاریخ بازدید میشوند نگران باشید.

   دسامبر 10, 2015 در 12:40 ب.ظ
 • مینا پاسخ به

  سلام
  مدیریت محترم پاسخشون رو در مورد مشکل پوستی پای پرندم دادن،گفتن باید ببرمش دامپزشکی و نیاز به آزمایش خون و داروهای خاص داره،من تو یکی از شهرهای گیلانم،اینجا دامپزشکا به حیوانات ارزان قیمت توجهی ندارن،یکی از بچه گربه هام جونش رو بخاطر تجویز اشتباه دارویی که برای گربه منع مصرف داشت و در حالیکه 2 تا دامپزشک هم توصیه کرده بودن از دست داد،اعتماد ندارم به تجویزاشون،خیلی ازشون خطا دیدم.از کجا میتونم بفهمم چه دارویی برای مرغ عشق منع مصرف داره؟؟؟
  نبرم درمانش کنم مثه اون بچه گربه بدبخت بکشنش!؟؟؟؟؟

  دسامبر 9, 2015 در 4:45 ب.ظ
  • moh6019

   با سلام:
   داروهای منع مصرف مخدر ها هستند و برخی انتی بیوتیک های قوی که در همان زمان تجویز میتوانید نوعیت و کاربرد دارو را از دامپزشک سوال نمایید در صورتی که انتی بیوتیک قوی باشد بهتر است تهیه نکنید و انتی بیوتیکی ضعیف تر را خواستار شوید.

   دسامبر 10, 2015 در 12:33 ب.ظ
 • مینا پاسخ به

  سلام
  ببخشید مدام سوال میپرسم،تو سایت دیدم به چند نفر گفتین تصویر پرنده هاشنو براتون ایمیل کنن.میخواستم بدونم اگه مدیریت محترم به امید خدا مشکلشون حل شه و دسترسی به اینترنت پیدا کنن اونایی که جدیدتر ایمیل فرستادن تو اولویتن یا من،الان 3 هفته هست منتظرم.

  دسامبر 6, 2015 در 7:59 ب.ظ
  • moh6019

   با سلام:
   ما برحسب الویت ایمیل ها پاسخ گویی را انجام می دهیم و هیچگونه تبعیضی در این مورد قرار نمی دهیم . .

   دسامبر 7, 2015 در 3:42 ب.ظ
 • مینا پاسخ به

  سلام
  من همچنان منتظر اظهار نظر مدیریت محترم راجع به مشکل پای پرندم هستم،امیدوارم زودتر مشکلشون حل شه..
  یه سوال دیگه داشتم،آیا میشه کاری کرد که مرغ عشقای معمولی که داخل قفس نگهداریشون میکنیم به جای این عمر 5 ساله معمول همون عمر واقعی 15 ساله رو داشته باشن؟
  و آیا دادن ماهانه 3 روز مولتی ویتامین برای مرغ عشقایی که برنامه تغذیه ای خوبی دارن اشکالی داره؟؟؟خصوصا در زمان تولکی؟

  دسامبر 4, 2015 در 11:01 ق.ظ
  • moh6019

   با سلام:
   اگر تغذیه را بر حسب برنامه انجام دهید و از قفس مناسب و بزرگ استفاده شود پرنده طول عمر طبیعی خواهد داشت.اگر تغذیه خوب است نیازی به دادن ویتامین نیست . اما توصیه میشود از ویتامین سه گانه هفته ایی یکبار استفاده شود.

   دسامبر 5, 2015 در 6:00 ب.ظ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازگشت به نوشته‌ها