بازگشت به نوشته‌ها

راهنما

با سلام و وقت بخیر به کاربران سایت ۶۰۱۹

راهنما نحوه ثبت نام ۱۳۹5/2/20 بروزرسانی شد حتما مطالعه بفرمایید. ما در همه حال از پیشنهادات یا انتقادات شما خوشحال می شویم

شاید برای برخی از کاربران نام سایت نامفهوم باشد ، بخصوص در هنگام تماس های مستقیم این مشکل بیشتر نمود دارد. کاربران عزیز سایت را با نام شصت نوزده به خاطر بسپارید. دامنه ما دامنه ir است. آدرس سایت جهت راحتی سپردن به حافظه به عدد انتخاب گردیده است.

{ما سعی در بهبود بهتر رابط کاربری خواهیم کرد . شما نیاز به ثبت اجباری در سایت نخواهید داشت . هر چند با ۱ بار ثبت نام ما را در بهتر شدن رتبه یاری خواهید داد و همچنین در صورت فعال شدن فروشگاه دسترسی راحتری نیز خواهید داشت . البته برای درج سوالات نیازی یه ثبت نام به صورت اجباری نیست. شما با ثبت نام در هنگام دریافت جواب به ما کمک می کنید سوال قبلی و پاسختان را سریعتر پیدا نموده و پاسخ دهیم}

نحوه ثبت نام

{شما در همه حال قادر به ثبت نام هستید. ما نیاز به اطلاعات ضروری شما نداریم . شما فقط در هنگام خرید از فروشگاه نیازمند اطلاعات دقیق هستید. در صورت هر گونه مشکل در ثبت نام یا ورود به ما از طریق ایمیل یا تلگرام اطلاع دهید.}

در هر قسمت از سایت که باشید کافیست در داخل یکی از منو ها به دنبال حساب کاربری من یا ورود کلیک نموده تا به صفحه ثبت نام وارد شوید. برای کاربران موبایل کلیک بر روی سه خط  یا در کناره های بالا فلش رو به پایین منو رو باز نموده و قسمت حساب کاربری من یا ورود را کلیک کنید.

در این صفحه با دو بخش ورود و عضویت مواجه خواهید شد. شما برای ورود نیاز به عضویت دارید . برای عضویت یک نام کاربری که حداقل از ۶ کاراکتر که فقط یا با حروف انگلیسی و یا عدد و یا ترکیبی از این دو  و یا ترکیب با یکی از این سمبلها  _ @ . –  را نوشته  سپس در قسمت آدرس ایمیل ، ایمیل خود را درج نمایید. و در قسمت گذرواژه یک رمز حداقل ۸ رقمی ترکیبی که به یاد می سپارید را درج نمایید. به سوال امنیتی پاسخ دهید. و دکمه عضویت را بزنید. پس از زدن دکمه عضویت بسته به مرورگر شما ممکن است قابلیت ذخیره نام کاربری شما فعلا گردد پس ذخیره نام کاربری را بزنید تا در دفعات بعدی راحتر داخل شوید.

برای عزیزانی که اقدام به ثبت نام می کنند یا قبلتر ثبت نام نموده اند اگر پس از ثبت نام با ارور مواجه شدید یکبار با نام کاربری که فقط یا حروف انگلیسی و یا عدد و یا ترکیبی از این دو  و فقط سمبل _ @ . –  و بدون هرگونه سمبل یا نشانه دیگر ثبت نام نموده اید و درج رمز و پر کردن تیک مرا به خاطر بسپار در قسمت ورود اقدام بفرمایید در صورت عدم ورود یکبار هم با درج ایمیل و رمز اقدام به ورود نمایید. در صورت امکان اقدام به درخواست فراموشی رمز نمایید در صورت عدم ارسال ایمیل شما باید دوباره ثبت نام نمایید. یا به ما ایمیل بزنید

نمونه های موفق

jarahabas

jarah1900

jarah@19-00_aba.ss

لطفا به اخطار های ارسالی سیستم دقت نمایید و هیچگاه رمز خود را به دلایل امنیت برای خودتان ساده انتخاب نکنید.

به یاد داشته باشد نام کاربری شما پس از ثبت نام قایل تغییر نیست ولی به شما این امکان داده شده است که نام و نام خانوادگی خود را در قسمت ویرایش به دلخواه به فارسی یا انگلیسی ثبت کنید و این نام شما در سایت نمایش داده شود.  کافیست به حساب کاربری وارد شده و سپس رمز عبوتان را تغییر دهید را بفشارید تا وارد قسمت ویرایش ریز حساب کاربری شوید . در این قسمت می توانید نام یا نام خانوادگی خود را درج نموده یا ایمیل خود را اصلاح کنید در صورت نیز قادر خواهید بود رمز خود را نیز تغییر دهید. بیاد داشته باشید کاربرانی که قصد خرید از فروشگاه را دارند حتما این قسمت را کامل تکمیل نمایند. پس از تکمیل مشخصات اولیه ذخیره تغییرات را فشار دهید.

در حساب کاربری من شما می توانید آدرس صورتحساب خود را اصلاح نمایید. کافیست ویرایش را کلیک نموده تا وارد شوید. این قسمت برای خدمات فروشگاه می باشد . این قسمت جهت دریافت صورتحساب ها و فاکتورها الزامی است و به شما امکان پیگیری صدور فاکتور ، ارسال محموله یا کالا و یا سایر خدمات را می دهد. پس از ثبت دقیق مواردی که با ستاره مشخص شده ذخیره آدرس را فشار دهید.

در حساب کاربری من شما می توانید آدرس ارسال بار را اصلاح نمایید. کافیست ویرایش را کلیک نموده تا وارد شوید.این قسمت برای خدمات فروشگاه می باشد .این قسمت جهت دریافت کالا یا بار و یا محصولات فروشگاه توسط شما در محل مورد نظرتان می باشد. کافیست موارد ستاره دار و بخش پایین آدرس را پر نموده و دکمه ذخیره آدرس را بفشارید.

شما با انجام این کار در هنگام خرید از فروشگاه دیگر نیازی یه ثبت نام مجدد و طی کردن تمامی مراحل را نخواهید داشت.

برای خروج از سیستم کافیست در قسمت حساب کاربری من یا خروج را کلیک تموده و بر روی خارج شوید کلیک کنید .

تمامی خریدهای که از فروشگاه انجام شود و مراحل بالا در آن طی شده باشد در حساب کاربری من قابل نمایش می باشد.

جهت ارسال سوال

برای درج سوالات خود کافیست به صفحه مورد نظرتان وارد شوید . در صورت باز بودن بخش درج نظرات در پایین آخرین سوال یا مطلب فعال خواهد بود.

در صورتی که نوشته ای دارای ارسال نظر نبود فقط از طریق تماس با ما یا ایمیل سایت سوالات خود را ارسال نموده و از نوشتن در سایر بخشها خودداری نمایید.به کسانی که سوالاتی در بخش غیر مرتبط ارسال کنند پاسخ داده نخواهد شد و سوالشان حذف می گردد.

برای ارسال نظرات بهتر آنست ثبت نام نموده باشید. هر چند تیم ۶۰۱۹ اجباری بر ثبت نام کاربران خود ندارد، برای ارسال سوالات کافیست در بخش مربوطه یک نام را نوشته و در قسمت ایمیل یک ایمیل فعال نیز ثبت نموده و سپس سوال امنیتی را جواب داده و آنگاه در قسمت دیدگاه اقدام به نوشتن سوالات خود نمایید. نوشتن نام وبلاگ یا سایت اجباری نیست و اصلا لزومی ندارد.

افرادی که قبلا ثبت نام کرده و سیستم ورود خود را ذخیره کرده باشند در این بخش فقط کافیست وارد سایت شده و در صورت فعال بودن نام کاربری با نوشتن سوالات خود و جواب امنیتی اقدام به ارسال نمایند. این روش برای کاربرانی که سوالات گاها بیشماری دارند توصیه می شود ، چون برخی اوقات سوالات شما به سوال قبلی مرتبط بوده و دسترسی سریع تر و راحتر مسئول پاسخگویی را به جوابهای یا سوالات قبلی شما عزیزان را میسر می نماید. در غیر اینصورت ممکن است جواب های ضد و نقیض ارسال شود و مسئولیت این امر بر عهده کاربران خواهد بود.

به یاد داشته باشید در هنگام بروز بیماری های خطرناک یا غیره اولین گزینه دامپزشک و همزمان در حین پیگیری سوال از ماست که شما را همراهی کنیم . اما در موارد غیر حاد می توانید با پیگیری درست به جواب های سریع و درست برسید . به یاد داشته باشید دریافت سوالات و پاسخهای متوالی از سایتهای مختلف باعث سردرگمی شما خواهد شد . پس جوابها را دسته بندی کنید و هر کدام که به واقعیت نزدیکتر است اجرا کنید . گاها برخی جوابها در برخی مکانها به علت مشکلات و عدم تسلط شخص پاسخگو نتیجه معکوس خواهد داد . پس لطفا دقت کنید .

جستجو در سایت و فروشگاه

جستجو در سایت و مطالب به راحتی آب خوردن است ، اگر شما از جستجو در گوگل یا یاهو یا بینگ یا داک داک یا موارد آن به سایت وارد شدید . گاها ممکن است برخی برچسبها حذف شده باشند ولی مطالب غیر مرتبط با این سایت خیر {ما در بهینه سازی اخیر برخی مطالب نامرتبط را حذف یا از دسترس خارج کردیم}. البته سیستم جستجوی درون سایت ما همه مطالب از داخل سایت یا فروشگاه را برای شما نمایش می دهد.

اگر در حین جستجو برخی مطالب در یک دسته بندی نبودند می توانید آنها را در دسته خبر یا آموزش پیدا کنید {علت این قضیه اینست که برخی مطالب برای چند دسته بندی باید قرار گیرند که زیاد خوشایند نیست پس یک دسته بندی واحد برایشان تعیین شده است }. هر چند سعی تیم تحقیقاتی 6019 در این است تا همه مطالب را در دسته بندی خود نیز به سرانجام برسند.

شما در همه حال قادرید که از منو سایت یا فروشگاه به دسته مورد نظر خود رفته و مطالب مرتبط را مشاهده کنید .

در فروشگاه نیز شما قادرید از منو سایت لیست محصولات دسته بندی مناسب را انتخاب کرده یا اصلی ترین سر دسته را انتخاب تا زیر مجموعه ها برایتان از جدیدترین با پایین در صفحه ای مجزا نمایش داده شود.

شما در فروشگاه قادرید به راحتی جستجو کنید منو جستجو ما همیشه در بالا برای نمایشگر های رایانه {کامپیوتر} و گوشی های همراه با شکل یک ذره بین فعال است و نیازی به ارجاع شما به جستجوگر گوگل و بازگشت مجدد نیست.

در فروشگاه شما قادرید به سرعت یک محصول را با کلیک یا زدن بازبینی سریع بررسی کنید یا اینکه به صفحه خود محصول وارد شده و اطلاعات بیشتری را در بخشهای پایینی بدست آورید . {ما در همه حال سعی کردیم توضیحات کاملی را بنویسیم و آنها را تکمیل کنیم، اما همیشه از نظرات و سوالات شما نیز استقبال نموده و پاسخگوی شما خواهیم بود}.

در بازبینی سریع شاید هنگام نمایش قصد خروج یا بازگشت به صفحه فعلی را داشته باشید کافیست بر روی x یا قسمتی از صفحه که خالی است کلیک یا ضربه بزنید تا به صفحه بازگردید .

گاها نیازی به ورود شما به صفحه اصلی محصول برای خرید نیست بخش بازبینی سریع یا خود سایت در هر لحظه با شما اجازه می دهد به سرعت محصول را به سبد خرید خود اضافه کنید و با پرداخت یا تکمیل موارد درخواستی خرید خود را کامل نمایید . البته کسانی که نیازمند اطلاعات بیشتر یا خواندن قوانین مرتبط با محصول هستند بهتر آنست به صفحه محصول وارد شده و اطلاعات را یکبار دقیق بخوانند .

برخی محصولات در این فروشگاه قیمت گذاری نشده اند، زیرا گاها یک محصول شاید برای برخی از نظر ابعاد و قیمت مناسب باشد ولی برای بقیه شاید مناسب نباشد زیرا تمامی نیازها یکسان نیست ما به شما و خودمان این امکان را می دهیم تا محصول متناسب با نیاز شما را طراحی و ساخته و با قیمت مناسب تحویل دهیم .

قوانین جامع این فروشگاه برای خرید را در قوانین و مقررات یکبار مطالعه نمایید.

 

 منو در گوشیهای همراه

در جستجوی گوگل سایتهای که با مرورگر گوشی همخوانی داشته باشند با عنوان سازگار با گوشی همراه درج می شوند . سایت 6019 نیز سازگار با گوشی همراه شماست .

در سایتهای که با گوشی همراه سازگار باشد شما با این عکس به عنوان منو مواجه خواهید شد. الزاما همه به این شکل نخواهد بود ولی بسیاری شباهت ظاهری به این فرم را دارند.

 

راهنما سایت 6019

راهنمای منو ۶۰۱۹٫ir

شکل فوق که از یک مربع کوچک یا بدون آن با ۲ خط یا ۳ خط در وسط آن قرار دارد به شما امکان دسترسی سریع به منو سایت را می دهد. در همه سایتهایی سازگار با گوشی همراه این منو  فعال است .

با زدن بر روی این شکل منو یا آبشاری یا در کنارهای با داخل باز می شود و برای بستن نیز دو راه دارد. ۱-  بودن شکل x در بالا یا کنار منو که با زدن بر روی آن منو بسته می شود . ۲- با زدن بر روی خود باز کننده منو یا قسمتی خالی از برگه که در ساختار منو نیست .

در منو زیر منو های وجود دارد که با علامت مثلت رو به پایین مشخص شده با زدن بر روی این مثلث منو زیر مجموعه باز می شود و با زدن مثلث رو به بالا دوباره بسته و با اشاره بر روی نوشته منو به صفحه متصل شده هدایت خواهید شد.

شما می توانید از طریق رابطهای گرافیکی در انتهای منو مانند تلگرام یا فیس بوک یا اینستاگرام به راحتی اقدام به عضویت یا ورود به آنها نمایید .

سرعت سایت

خوشبختانه سایت ما در بررسی های فنی سرعت بالایی در لود دارد .

البته کاربرانی که از اینترنت کم سرعت یا دارای قطعی وصلی استفاده کرده یا برای بار اول به این سایت ورود نمایند به طور قطع به دیر باز شدن صفحه شاید معترض خواهند شد. به علت بودن سایت در سرورخارج از کشور و عدم حضور در سرور های ایرانی به {علتهای مهم}شاید با کندی باز شدن مواجه شوید، ولی در دفعات بعد اگر سرعت اینترنت شما کم نباشد به طور قطع با سرعت بالایی داخل خواهید شد این در صورتی است که سایت بروزرسانی جدیدی نداشته باشد و این برای همه سایتها ایرانی و خارجی یکسان است و صد البته اگر شما کش مرورگر خود را پاک کنید دوباره با کندی در ورود مواجه خواهید شد. البته سعی ما بر این است با کمتر قرار دادن عکس یا سبک سازی عکس سرعتر بیشتری را تجربه نمایید ولی ما نقطه آخر این اتصال هستیم و نقطه اصلی سرعت اینترنت شماست.

امیدواریم به سرعت به روزی از سرعت نت برسیم که دیدن یک فیلم ۸K برایتان به راحتی و به قیمتی جهانی و بدون محدودیت در حجم باشد.

**************************************************************

در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر در همین بخش اعلام بفرمایید تا انجام پذیرد. ضمنا سوالات و درخواستهای بخش راهنما خوانده شده و به سرعت پیگیری خواهند شد ضمنا از درج سوالات نا مرتبط به بخشهای دیگر خودداری نمایید در صورت مشاهده پاک خواهد شد.

برامی ما افتخار است که منتخب شما شده ایم

اشتراک گذاری این نوشته

نظر (41)

 • moh6019

  یبسل

  دسامبر 10, 2015 در 4:33 ب.ظ
 • مینا

  سلام
  ببخشید دوباره سوال میپرسم،عکس جدید پای پرندم رو بصورت 2 تا فایل jpg مجزا با یه ایمیل برای مدیریت محترم ایمیل کردم.اینجوری درسته؟؟؟چون عکسای قبلی بصورت فایل زیپ بوده و حذف شده.
  در ضمن تو عنوان نوشتم “عارضه پوستی پای مرغ عشق،جدید”ممکنه بخاطر شباهت این عنوان به عنوان عکس قبلی این ایمیل رو نخونن یا حذف کنن؟؟؟
  ممنون از پاسخگوییتون…
  موفق و پیروز باشید…

  دسامبر 10, 2015 در 9:06 ق.ظ
  • moh6019

   با سلام:
   سوالاتی که به ایمیل ارسال میشوندو توسط مدیریت پاسخ داده داده میشوند به صورت کلی و برحسب تاریخ بازدید میشوند نگران باشید.

   دسامبر 10, 2015 در 12:40 ب.ظ
 • مینا

  سلام
  مدیریت محترم پاسخشون رو در مورد مشکل پوستی پای پرندم دادن،گفتن باید ببرمش دامپزشکی و نیاز به آزمایش خون و داروهای خاص داره،من تو یکی از شهرهای گیلانم،اینجا دامپزشکا به حیوانات ارزان قیمت توجهی ندارن،یکی از بچه گربه هام جونش رو بخاطر تجویز اشتباه دارویی که برای گربه منع مصرف داشت و در حالیکه 2 تا دامپزشک هم توصیه کرده بودن از دست داد،اعتماد ندارم به تجویزاشون،خیلی ازشون خطا دیدم.از کجا میتونم بفهمم چه دارویی برای مرغ عشق منع مصرف داره؟؟؟
  نبرم درمانش کنم مثه اون بچه گربه بدبخت بکشنش!؟؟؟؟؟

  دسامبر 9, 2015 در 4:45 ب.ظ
  • moh6019

   با سلام:
   داروهای منع مصرف مخدر ها هستند و برخی انتی بیوتیک های قوی که در همان زمان تجویز میتوانید نوعیت و کاربرد دارو را از دامپزشک سوال نمایید در صورتی که انتی بیوتیک قوی باشد بهتر است تهیه نکنید و انتی بیوتیکی ضعیف تر را خواستار شوید.

   دسامبر 10, 2015 در 12:33 ب.ظ
 • مینا

  سلام
  ببخشید مدام سوال میپرسم،تو سایت دیدم به چند نفر گفتین تصویر پرنده هاشنو براتون ایمیل کنن.میخواستم بدونم اگه مدیریت محترم به امید خدا مشکلشون حل شه و دسترسی به اینترنت پیدا کنن اونایی که جدیدتر ایمیل فرستادن تو اولویتن یا من،الان 3 هفته هست منتظرم.

  دسامبر 6, 2015 در 7:59 ب.ظ
  • moh6019

   با سلام:
   ما برحسب الویت ایمیل ها پاسخ گویی را انجام می دهیم و هیچگونه تبعیضی در این مورد قرار نمی دهیم . .

   دسامبر 7, 2015 در 3:42 ب.ظ
 • مینا

  سلام
  من همچنان منتظر اظهار نظر مدیریت محترم راجع به مشکل پای پرندم هستم،امیدوارم زودتر مشکلشون حل شه..
  یه سوال دیگه داشتم،آیا میشه کاری کرد که مرغ عشقای معمولی که داخل قفس نگهداریشون میکنیم به جای این عمر 5 ساله معمول همون عمر واقعی 15 ساله رو داشته باشن؟
  و آیا دادن ماهانه 3 روز مولتی ویتامین برای مرغ عشقایی که برنامه تغذیه ای خوبی دارن اشکالی داره؟؟؟خصوصا در زمان تولکی؟

  دسامبر 4, 2015 در 11:01 ق.ظ
  • moh6019

   با سلام:
   اگر تغذیه را بر حسب برنامه انجام دهید و از قفس مناسب و بزرگ استفاده شود پرنده طول عمر طبیعی خواهد داشت.اگر تغذیه خوب است نیازی به دادن ویتامین نیست . اما توصیه میشود از ویتامین سه گانه هفته ایی یکبار استفاده شود.

   دسامبر 5, 2015 در 6:00 ب.ظ
 • مینا

  سلام
  10 روز میشه عکس قبل و بعد درمان پای مرغ عشقمو با دوتا ایمیل به ایمیلتون مجدد ارسال کردم و بنا به راهنمایی شما تو قسمت عنوان نوشتم”ارسال مجدد(مهم)” اما هنوز پاسخی دریافت نکردم!!!!!
  میخوام ببینم درمان بعدی چطور باید باشه چون الان 2 روزه سرشو کامل میاره پایین و به پاهاش خیره میشه،گاهی حتی هر 2-3 دقیقه این کارو میکنه،خیلی نگرانشم…
  ممنون میشم راهنماییم کنید..

  نوامبر 25, 2015 در 7:27 ق.ظ
  • moh6019

   با سلام:
   با عرض پوزش از شما ما نیز پیغام شما را به ایشان انتقال داده ایم اما مدیریت سایت مدتی است که در بیمارستان هستند و تا کنون قابلیت دسترسی به سایت را نداشته اند انشالا با مراجعت ایشان پاسخ ها در باکس ایمیل فرستاده خواهد شد.

   نوامبر 25, 2015 در 6:42 ب.ظ
 • مینا

  سلام
  ممنون از پاسخ ها و پیگیری هاتون…
  دوتا ایمیل فرستادم که یکی عکس قبل درمانشه و اون یکی عکسای بعد درمانش.تو قسمت عنوان هم نوشتم “عارضه پوستی پای مرغ عشق(ارسال مجدد”مهم”)م…”
  درسته؟؟؟؟؟؟

  نوامبر 15, 2015 در 9:11 ق.ظ
  • moh6019

   با سلام:
   به مدیریت ارجاع داده شده است پس از بررسی ایشان پاسخ را به صورت مستقیم برایتان ارسال خواهند نمود.

   نوامبر 15, 2015 در 7:12 ب.ظ
 • مینا

  سلام
  ممنون.مدیریت محترم پاسخ تعدادی ازمواردی رو که در ایمیل درخواست کرده بودم دادن.فقط یک مورد که عکس مشکل پوستی پای پرندم رو ارسال کرده بودم پاسخی دریافت نکردم…چون با سوال از سایت شما پیگیر درمانش هستم و هنوز کامل خوب نشده،میخواستم بدونم باید منتظر بمونم تا جواب این سوالمم بدن یا عکساشو دوباره ارسال کنم؟؟؟؟؟
  با تشکر…

  نوامبر 14, 2015 در 3:13 ب.ظ
  • moh6019

   با سلام:
   تصاویر را دوبار ارسال نمایید و (در پیج سوال حتما بزنید ارسال مجدد” مهم” تاما اینگونه سوال شما را ارجاع دهیم و به پاسخ خود هرچه زودتر برسید.

   نوامبر 14, 2015 در 10:57 ب.ظ
 • مینا

  سلام
  من واقعا خسته شدم،الان حدود 2 هفتس مطالب و عکسا رو به ایمیلتون ارسال کردم اما جواب دریافت نکردم.هر روز 2-3 بار میام چک میکنم ولی خبری نیست.مگه سوالات داخل سایت رو مدیریت محترم جواب نمیدن؟؟؟فرقی هس بین سوالاتی که داخل سایت میپرسیم یا از طریق ایمیل؟؟؟
  خواهشا حداقل بگین تا کی حدودا باید منتظر بمونم؟؟؟
  با تشکر از سایت خوبتون
  و امیدوارم بزودی مشکل مدیریت محترم سایت هم حل شه…

  نوامبر 11, 2015 در 9:01 ب.ظ
  • moh6019

   با سلام:
   دسترسی به ایمیل و پاسخ دهی به ایمیل ها توسط خود مدیریت صورت میگیرد ودیگر اعضا دسترسی به این قسمت ندارند.در بخش پاسخگویی سایت بعلت مجزا بودن پاسخ ها را دیگر اعضای تیم می دهند.سخنان شما به مدیریت ارجاع گردیده است و تا ساعاتی دیگر پاسخ های ایمیلتان برایتان ارسال خواهد گردید.پوزش مارا پذیرا باشید

   نوامبر 13, 2015 در 10:40 ب.ظ
 • مینا

  سلام
  و خسته نباشید خدمت اعضای محترم تیم عالی 6019
  من الان 8 روزه مطالب در مورد گربه و عکس مرغ عشقام و سوالاتم راجع بهشون رو به ایمیلتون فرستادم،سوالم ازتون اینه که آیا به دستتون رسیده و اگه رسیده تا کی حدودا باید منتظر جواب بمونم؟؟؟؟؟؟؟
  و اینکه از چه طریقی جوابمو میدید؟؟؟؟؟؟؟
  آخه تا به حال سابقه نداشته اینقدر جواب دادنتون طول بکشه!!!!!
  ممنون از سایت خوبتون…

  نوامبر 5, 2015 در 4:55 ب.ظ
  • moh6019

   با سلام:
   با عرض پوزش بعلت رخدادی که برای پدر مدیریت سایت وجود امده و ایشان در بستر کسالت هستند در روند کاری سایت اختلال بوجود امده انشالا بزودی جواب را از طریق ایمیل برایتان ارسال خواهیم نمود.

   نوامبر 5, 2015 در 9:17 ب.ظ
 • مینا

  سلام
  من مطالب در مورد گربه و عکسای مرغ عشقام و سوالاتی که در موردشون داشتم رو به ایمیلتون ارسال کردم.میخواستم بدونم به دستتون رسیده؟؟؟؟؟؟؟؟
  البته با ایمیل خودم ارسال نکردم،با ایمیل یکی از دوستان بوده،میشه جواب سوالاتی رو که از طریق ایمیل ارسال کردم به همون ایمیل بفرستید؟؟؟

  نوامبر 1, 2015 در 11:44 ق.ظ
  • moh6019

   با سلام:
   با عرض پوزش . پس از بررسی برایتان اعلام خواهیم نمود.

   نوامبر 2, 2015 در 2:17 ب.ظ
 • مینا

  سلام
  مطلبی که در مورد نگهداری از بچه گربه قرار بود تهیه کنم رو تا چند روز آینده براتون ارسال خواهم کرد.مطلب به صورت فایل “ورد “هست و حاوی یک عکس.اشکالی نداره؟؟؟
  در ضمن من مایل هستم به سوالاتی که در مورد این مطلب احتمالا پرسیده میشه جواب بدم،آیا امکانش وجود داره؟
  در آخر اینکه ایمل خودم تو یاهو باز نمیشه و مطالب رو با ایمیل دوستان به شما ارسال خواهم کرد.و از همون ایمیل میخوام عکس مرغ عشقامو براتون ارسال کنم .در مورشون سوالاتی دارم.آیا سوالا رو باید همونجا بپرسم و شما به همون آدرس جوابمو میفرستین؟؟؟

  اکتبر 6, 2015 در 6:06 ب.ظ
  • moh6019

   با سلام:
   ارسال نمایید.در صورتی که قادر به پاسخ دهی مطلوب باشید برایتان دسترسی ازاد قرار خواهیم داد.هم میتوانید از ایمیل ارسال نمایید و هم اینکه از طریق لاین یا واتساپ و یا تلگرام ارسال نمایید.

   اکتبر 19, 2015 در 6:06 ب.ظ
 • مینا

  سلام و خسته نباشید
  من بر اساس تجربه و مطالعه اطلاعات زیادی در مورد نگهداری از بچه گربه های خیلی کوچیک که به یه نحوی مادرشون رو از دست میدن دارم که مطمئنم خیلی ها دنبالشن و طبق تجربه خودم هیچ چیز کاملی تو اینترنت پیدا نمیشه و چه بسا خیلی چیزاش اشتباهه و بیشتر باعث سردرگمی میشه و متاسفانه دامپزشک ها هم از اونجایی که زیاد با گربه کار نکردن ممکنه اطلاعات غلط بدن خصوصا تو شهر های کوچیک که این مسئله برای شخص من پیش اومد
  میخواستم بدونم میتونم تو سایت شما اطلاعاتی که دارم رو به اشتراک بذارم که شما بعد کارشناسی در موردشون اونا رو انتقال بدین؟و اگه نه میشه راهنماییم کنین که چیکار میتونم بکنم؟در مورد وبلاگ شخصی هم باید بگم فکرشو کردم اما به دلیل مشغله زیادم امکان اینو ندارم که زیاد روش کار کنم و مدام به روزش کنم و میشه وبلاگی که شاید فقط خودم بهش سر بزنم…
  سایت شما هم کاربراش زیاده و هم واقعا مدافع محیط زیسته بدون هیچ چشم داشتی.البته میدونم ممکنه محدودیت هایی براتون باشه.در هر صورت ممنون میشم راهنماییم کنین…

  آگوست 15, 2015 در 10:25 ق.ظ
  • moh6019

   با سلام خدمت شما کاربر گرامی:
   سایت ۶۰۱۹ یک سایت عمومی و مردمی است ما خوشحال میگردیم تا از تجارب دیگر دوستان در مورد حیوانات دیگر نیز استفاده نماییم شما میتوانید اطلاعاتتان را به صورت جامع مورد نگارش قرار دهید و با درج (نام و نام خانوادگی و ایمیلتان) به ایمیل ادرس سایت ارسال نمایید ما پس از بررسی و بازنگری انرا در صفحه ای به صورت مجزا و با نام خودتان انشار خواهیم داد.

   آگوست 15, 2015 در 2:08 ب.ظ
 • AmirH

  از جنسیت مرغ عشقام مطمئن نیستم
  چی کار کنم؟
  با تشکر

  آگوست 3, 2015 در 8:17 ق.ظ
  • moh6019

   با سلام:
   از طریق ایمیل سایت که در قسمت تماس با قرار دارد میتوانید تصاویر پرندگان خود را برایای ما ارسال نمایید تا برایتان برسی نماییم . از طریق دیگر رسانه ها مثل وایبر واتساپ لاین و تلگرام نیز میتوانید به شماره تماس مدیریت ارسال نمایید تا ایشان برایتان بررسی نمایند.

   آگوست 3, 2015 در 3:36 ب.ظ
 • Rouzbeh

  با سلام خدمت تیم محترم ۶۰۱۹ – خواستم از سایت بسیار خوبتون کمال تشکر رو داشته باشم . از شما و سایت بی نظیرتون بسیار ممنون و سپاس گذارم .. خیلی چیزها رو از سایتتون یاد گرفتم و ممنون که همیشه جواب گوی سوالات بی شمار ما بودید .. واقعا خسته نباشید امیدوارم همین رویه رو ادامه بدید چون من که خودم شخصا بعد ازاشنا شدن با سایت شما دیگه هیچ کس دیگه ایی رو در این زمینه قبول ندارم .. فقط کاش میتونستید مطالب سایتتون رو زود تر به روز کنید . از اخرین مطلبی که در سایتتون قرار دادید خیلی وقته میگذره .. در هر صورت باز هم سپاس گذارم از شما و زحمات بدون چشم داشتتون

  جولای 14, 2015 در 9:07 ق.ظ
  • moh6019

   با سلام خدمت شما کاربر گرامی:
   برای ما افتخار است که منتخب شما شده ایم.لازم به توضیح است در حال حاظر در حال تغییرات اساسی در سایت میباشیم مطالب جدیدی را نیز از گذشته در لیست نمایش داریم و پایان رسیدن تغییرات روال گذشته را ادامه خواهیم داد از همراهی و مساعدت شما سپاسگذاریم امید داریم بتوانیم رضایت خاطر تمامی علاقه مندان را براورده نماییم

   جولای 14, 2015 در 6:01 ب.ظ

ارسال دیدگاه غیر فعال است.

بازگشت به نوشته‌ها