راهنما

با سلام و وقت بخیر به کاربران سایت ۶۰۱۹

راهنما نحوه ثبت نام ۱۳۹5/2/20 بروزرسانی شد حتما مطالعه بفرمایید. ما در همه حال از پیشنهادات یا انتقادات شما خوشحال می شویم

شاید برای برخی از کاربران نام سایت نامفهوم باشد ، بخصوص در هنگام تماس های مستقیم این مشکل بیشتر نمود دارد. کاربران عزیز سایت را با نام شصت نوزده به خاطر بسپارید. دامنه ما دامنه ir است. آدرس سایت جهت راحتی سپردن به حافظه به عدد انتخاب گردیده است.

{ما سعی در بهبود بهتر رابط کاربری خواهیم کرد . شما نیاز به ثبت اجباری در سایت نخواهید داشت . هر چند با ۱ بار ثبت نام ما را در بهتر شدن رتبه یاری خواهید داد و همچنین در صورت فعال شدن فروشگاه دسترسی راحتری نیز خواهید داشت . البته برای درج سوالات نیازی یه ثبت نام به صورت اجباری نیست. شما با ثبت نام در هنگام دریافت جواب به ما کمک می کنید سوال قبلی و پاسختان را سریعتر پیدا نموده و پاسخ دهیم}

نحوه ثبت نام

{شما در همه حال قادر به ثبت نام هستید. ما نیاز به اطلاعات ضروری شما نداریم . شما فقط در هنگام خرید از فروشگاه نیازمند اطلاعات دقیق هستید. در صورت هر گونه مشکل در ثبت نام یا ورود به ما از طریق ایمیل یا تلگرام اطلاع دهید.}

در هر قسمت از سایت که باشید کافیست در داخل یکی از منو ها به دنبال حساب کاربری من یا ورود کلیک نموده تا به صفحه ثبت نام وارد شوید. برای کاربران موبایل کلیک بر روی سه خط  یا در کناره های بالا فلش رو به پایین منو رو باز نموده و قسمت حساب کاربری من یا ورود را کلیک کنید.

در این صفحه با دو بخش ورود و عضویت مواجه خواهید شد. شما برای ورود نیاز به عضویت دارید . برای عضویت یک نام کاربری که حداقل از ۶ کاراکتر که فقط یا با حروف انگلیسی و یا عدد و یا ترکیبی از این دو  و یا ترکیب با یکی از این سمبلها  _ @ . –  را نوشته  سپس در قسمت آدرس ایمیل ، ایمیل خود را درج نمایید. و در قسمت گذرواژه یک رمز حداقل ۸ رقمی ترکیبی که به یاد می سپارید را درج نمایید. به سوال امنیتی پاسخ دهید. و دکمه عضویت را بزنید. پس از زدن دکمه عضویت بسته به مرورگر شما ممکن است قابلیت ذخیره نام کاربری شما فعلا گردد پس ذخیره نام کاربری را بزنید تا در دفعات بعدی راحتر داخل شوید.

برای عزیزانی که اقدام به ثبت نام می کنند یا قبلتر ثبت نام نموده اند اگر پس از ثبت نام با ارور مواجه شدید یکبار با نام کاربری که فقط یا حروف انگلیسی و یا عدد و یا ترکیبی از این دو  و فقط سمبل _ @ . –  و بدون هرگونه سمبل یا نشانه دیگر ثبت نام نموده اید و درج رمز و پر کردن تیک مرا به خاطر بسپار در قسمت ورود اقدام بفرمایید در صورت عدم ورود یکبار هم با درج ایمیل و رمز اقدام به ورود نمایید. در صورت امکان اقدام به درخواست فراموشی رمز نمایید در صورت عدم ارسال ایمیل شما باید دوباره ثبت نام نمایید. یا به ما ایمیل بزنید

نمونه های موفق

jarahabas

jarah1900

jarah@19-00_aba.ss

لطفا به اخطار های ارسالی سیستم دقت نمایید و هیچگاه رمز خود را به دلایل امنیت برای خودتان ساده انتخاب نکنید.

به یاد داشته باشد نام کاربری شما پس از ثبت نام قایل تغییر نیست ولی به شما این امکان داده شده است که نام و نام خانوادگی خود را در قسمت ویرایش به دلخواه به فارسی یا انگلیسی ثبت کنید و این نام شما در سایت نمایش داده شود.  کافیست به حساب کاربری وارد شده و سپس رمز عبوتان را تغییر دهید را بفشارید تا وارد قسمت ویرایش ریز حساب کاربری شوید . در این قسمت می توانید نام یا نام خانوادگی خود را درج نموده یا ایمیل خود را اصلاح کنید در صورت نیز قادر خواهید بود رمز خود را نیز تغییر دهید. بیاد داشته باشید کاربرانی که قصد خرید از فروشگاه را دارند حتما این قسمت را کامل تکمیل نمایند. پس از تکمیل مشخصات اولیه ذخیره تغییرات را فشار دهید.

در حساب کاربری من شما می توانید آدرس صورتحساب خود را اصلاح نمایید. کافیست ویرایش را کلیک نموده تا وارد شوید. این قسمت برای خدمات فروشگاه می باشد . این قسمت جهت دریافت صورتحساب ها و فاکتورها الزامی است و به شما امکان پیگیری صدور فاکتور ، ارسال محموله یا کالا و یا سایر خدمات را می دهد. پس از ثبت دقیق مواردی که با ستاره مشخص شده ذخیره آدرس را فشار دهید.

در حساب کاربری من شما می توانید آدرس ارسال بار را اصلاح نمایید. کافیست ویرایش را کلیک نموده تا وارد شوید.این قسمت برای خدمات فروشگاه می باشد .این قسمت جهت دریافت کالا یا بار و یا محصولات فروشگاه توسط شما در محل مورد نظرتان می باشد. کافیست موارد ستاره دار و بخش پایین آدرس را پر نموده و دکمه ذخیره آدرس را بفشارید.

شما با انجام این کار در هنگام خرید از فروشگاه دیگر نیازی یه ثبت نام مجدد و طی کردن تمامی مراحل را نخواهید داشت.

برای خروج از سیستم کافیست در قسمت حساب کاربری من یا خروج را کلیک تموده و بر روی خارج شوید کلیک کنید .

تمامی خریدهای که از فروشگاه انجام شود و مراحل بالا در آن طی شده باشد در حساب کاربری من قابل نمایش می باشد.

جهت ارسال سوال

برای درج سوالات خود کافیست به صفحه مورد نظرتان وارد شوید . در صورت باز بودن بخش درج نظرات در پایین آخرین سوال یا مطلب فعال خواهد بود.

در صورتی که نوشته ای دارای ارسال نظر نبود فقط از طریق تماس با ما یا ایمیل سایت سوالات خود را ارسال نموده و از نوشتن در سایر بخشها خودداری نمایید.به کسانی که سوالاتی در بخش غیر مرتبط ارسال کنند پاسخ داده نخواهد شد و سوالشان حذف می گردد.

برای ارسال نظرات بهتر آنست ثبت نام نموده باشید. هر چند تیم ۶۰۱۹ اجباری بر ثبت نام کاربران خود ندارد، برای ارسال سوالات کافیست در بخش مربوطه یک نام را نوشته و در قسمت ایمیل یک ایمیل فعال نیز ثبت نموده و سپس سوال امنیتی را جواب داده و آنگاه در قسمت دیدگاه اقدام به نوشتن سوالات خود نمایید. نوشتن نام وبلاگ یا سایت اجباری نیست و اصلا لزومی ندارد.

افرادی که قبلا ثبت نام کرده و سیستم ورود خود را ذخیره کرده باشند در این بخش فقط کافیست وارد سایت شده و در صورت فعال بودن نام کاربری با نوشتن سوالات خود و جواب امنیتی اقدام به ارسال نمایند. این روش برای کاربرانی که سوالات گاها بیشماری دارند توصیه می شود ، چون برخی اوقات سوالات شما به سوال قبلی مرتبط بوده و دسترسی سریع تر و راحتر مسئول پاسخگویی را به جوابهای یا سوالات قبلی شما عزیزان را میسر می نماید. در غیر اینصورت ممکن است جواب های ضد و نقیض ارسال شود و مسئولیت این امر بر عهده کاربران خواهد بود.

به یاد داشته باشید در هنگام بروز بیماری های خطرناک یا غیره اولین گزینه دامپزشک و همزمان در حین پیگیری سوال از ماست که شما را همراهی کنیم . اما در موارد غیر حاد می توانید با پیگیری درست به جواب های سریع و درست برسید . به یاد داشته باشید دریافت سوالات و پاسخهای متوالی از سایتهای مختلف باعث سردرگمی شما خواهد شد . پس جوابها را دسته بندی کنید و هر کدام که به واقعیت نزدیکتر است اجرا کنید . گاها برخی جوابها در برخی مکانها به علت مشکلات و عدم تسلط شخص پاسخگو نتیجه معکوس خواهد داد . پس لطفا دقت کنید .

جستجو در سایت و فروشگاه

جستجو در سایت و مطالب به راحتی آب خوردن است ، اگر شما از جستجو در گوگل یا یاهو یا بینگ یا داک داک یا موارد آن به سایت وارد شدید . گاها ممکن است برخی برچسبها حذف شده باشند ولی مطالب غیر مرتبط با این سایت خیر {ما در بهینه سازی اخیر برخی مطالب نامرتبط را حذف یا از دسترس خارج کردیم}. البته سیستم جستجوی درون سایت ما همه مطالب از داخل سایت یا فروشگاه را برای شما نمایش می دهد.

اگر در حین جستجو برخی مطالب در یک دسته بندی نبودند می توانید آنها را در دسته خبر یا آموزش پیدا کنید {علت این قضیه اینست که برخی مطالب برای چند دسته بندی باید قرار گیرند که زیاد خوشایند نیست پس یک دسته بندی واحد برایشان تعیین شده است }. هر چند سعی تیم تحقیقاتی 6019 در این است تا همه مطالب را در دسته بندی خود نیز به سرانجام برسند.

شما در همه حال قادرید که از منو سایت یا فروشگاه به دسته مورد نظر خود رفته و مطالب مرتبط را مشاهده کنید .

در فروشگاه نیز شما قادرید از منو سایت لیست محصولات دسته بندی مناسب را انتخاب کرده یا اصلی ترین سر دسته را انتخاب تا زیر مجموعه ها برایتان از جدیدترین با پایین در صفحه ای مجزا نمایش داده شود.

شما در فروشگاه قادرید به راحتی جستجو کنید منو جستجو ما همیشه در بالا برای نمایشگر های رایانه {کامپیوتر} و گوشی های همراه با شکل یک ذره بین فعال است و نیازی به ارجاع شما به جستجوگر گوگل و بازگشت مجدد نیست.

در فروشگاه شما قادرید به سرعت یک محصول را با کلیک یا زدن بازبینی سریع بررسی کنید یا اینکه به صفحه خود محصول وارد شده و اطلاعات بیشتری را در بخشهای پایینی بدست آورید . {ما در همه حال سعی کردیم توضیحات کاملی را بنویسیم و آنها را تکمیل کنیم، اما همیشه از نظرات و سوالات شما نیز استقبال نموده و پاسخگوی شما خواهیم بود}.

در بازبینی سریع شاید هنگام نمایش قصد خروج یا بازگشت به صفحه فعلی را داشته باشید کافیست بر روی x یا قسمتی از صفحه که خالی است کلیک یا ضربه بزنید تا به صفحه بازگردید .

گاها نیازی به ورود شما به صفحه اصلی محصول برای خرید نیست بخش بازبینی سریع یا خود سایت در هر لحظه با شما اجازه می دهد به سرعت محصول را به سبد خرید خود اضافه کنید و با پرداخت یا تکمیل موارد درخواستی خرید خود را کامل نمایید . البته کسانی که نیازمند اطلاعات بیشتر یا خواندن قوانین مرتبط با محصول هستند بهتر آنست به صفحه محصول وارد شده و اطلاعات را یکبار دقیق بخوانند .

برخی محصولات در این فروشگاه قیمت گذاری نشده اند، زیرا گاها یک محصول شاید برای برخی از نظر ابعاد و قیمت مناسب باشد ولی برای بقیه شاید مناسب نباشد زیرا تمامی نیازها یکسان نیست ما به شما و خودمان این امکان را می دهیم تا محصول متناسب با نیاز شما را طراحی و ساخته و با قیمت مناسب تحویل دهیم .

قوانین جامع این فروشگاه برای خرید را در قوانین و مقررات یکبار مطالعه نمایید.

 

 منو در گوشیهای همراه

در جستجوی گوگل سایتهای که با مرورگر گوشی همخوانی داشته باشند با عنوان سازگار با گوشی همراه درج می شوند . سایت 6019 نیز سازگار با گوشی همراه شماست .

در سایتهای که با گوشی همراه سازگار باشد شما با این عکس به عنوان منو مواجه خواهید شد. الزاما همه به این شکل نخواهد بود ولی بسیاری شباهت ظاهری به این فرم را دارند.

 

راهنما سایت 6019
راهنمای منو ۶۰۱۹٫ir

شکل فوق که از یک مربع کوچک یا بدون آن با ۲ خط یا ۳ خط در وسط آن قرار دارد به شما امکان دسترسی سریع به منو سایت را می دهد. در همه سایتهایی سازگار با گوشی همراه این منو  فعال است .

با زدن بر روی این شکل منو یا آبشاری یا در کنارهای با داخل باز می شود و برای بستن نیز دو راه دارد. ۱-  بودن شکل x در بالا یا کنار منو که با زدن بر روی آن منو بسته می شود . ۲- با زدن بر روی خود باز کننده منو یا قسمتی خالی از برگه که در ساختار منو نیست .

در منو زیر منو های وجود دارد که با علامت مثلت رو به پایین مشخص شده با زدن بر روی این مثلث منو زیر مجموعه باز می شود و با زدن مثلث رو به بالا دوباره بسته و با اشاره بر روی نوشته منو به صفحه متصل شده هدایت خواهید شد.

شما می توانید از طریق رابطهای گرافیکی در انتهای منو مانند تلگرام یا فیس بوک یا اینستاگرام به راحتی اقدام به عضویت یا ورود به آنها نمایید .

سرعت سایت

خوشبختانه سایت ما در بررسی های فنی سرعت بالایی در لود دارد .

البته کاربرانی که از اینترنت کم سرعت یا دارای قطعی وصلی استفاده کرده یا برای بار اول به این سایت ورود نمایند به طور قطع به دیر باز شدن صفحه شاید معترض خواهند شد. به علت بودن سایت در سرورخارج از کشور و عدم حضور در سرور های ایرانی به {علتهای مهم}شاید با کندی باز شدن مواجه شوید، ولی در دفعات بعد اگر سرعت اینترنت شما کم نباشد به طور قطع با سرعت بالایی داخل خواهید شد این در صورتی است که سایت بروزرسانی جدیدی نداشته باشد و این برای همه سایتها ایرانی و خارجی یکسان است و صد البته اگر شما کش مرورگر خود را پاک کنید دوباره با کندی در ورود مواجه خواهید شد. البته سعی ما بر این است با کمتر قرار دادن عکس یا سبک سازی عکس سرعتر بیشتری را تجربه نمایید ولی ما نقطه آخر این اتصال هستیم و نقطه اصلی سرعت اینترنت شماست.

امیدواریم به سرعت به روزی از سرعت نت برسیم که دیدن یک فیلم ۸K برایتان به راحتی و به قیمتی جهانی و بدون محدودیت در حجم باشد.

**************************************************************

در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر در همین بخش اعلام بفرمایید تا انجام پذیرد. ضمنا سوالات و درخواستهای بخش راهنما خوانده شده و به سرعت پیگیری خواهند شد ضمنا از درج سوالات نا مرتبط به بخشهای دیگر خودداری نمایید در صورت مشاهده پاک خواهد شد.

برامی ما افتخار است که منتخب شما شده ایم

41 نظرات

 1. مینا می گوید

  سلام
  خیییییییییلی ممنونم بابت اینکه مطلبمو راجع به گربه گذاشتین،واقعا خوشحال شدم..
  فقط اینکه نوشتین “بچه گربه زیر 2 سال!!!!!”گربه 1 سالگی بالغ میشه،درستش” نگهداری بچه گربه زیر 2 ماه “هستش…
  در مورد اینکه بتونم به سوالات کاربرا هم جواب بدم قبلا گفته بودین امکانش هست و دسترسی آزاد قرار میدین،هنوزم امکانش هست یا نه؟؟؟؟

  1. moh6019 می گوید

   با سلام:
   ضمن عرض پوزش بعلت تاخیر در انتشار مطلبتان تلاش ما معطوف به بکاری گیری و استفاده از مطالب پر بار است که مطلب شما نیز قابل توجه و قابل انتشار بوده است که از این بابت و بخاطر سبک نگارشتان سپاسگذاریم. در مورد اینکه دسترسی ازاد داده شود نیاز به تایید مدیریت است که ایشان باید اعلام نمایند.

 2. مینا می گوید

  سلام
  من 10 دسامبر(19 آذر)یعنی بیشتر از یک ماه پیش 2 تا عکس jpg مجزا رو با 1 ایمیل براتون ایمیل کردم اما هنوز جوابی دریافت نکردم.ممکنه ایمیلم حذف شده باشه؟؟؟

  1. moh6019 می گوید

   با سلام:
   بعلت اختلال در دیتا سنتر ما بیشتر اطلاعات ارسالی را از دست داده ایم.

 3. مینا می گوید

  سلام
  بخشی که مربوط به خاطرات مردم با محیط زیسته خیلی جالب بود.در ضمن منو امیدوار کرد که مطلب آموزشی که در مورد بچه گربه فرستاده بودم رو به زودی ببینم.
  یه پیشنهاد هم داشتم،سخنانی از ائمه و بزرگان هم راجع به محیط زیست و حقوق حیوانات هم هستن که واقعا تاثیر گذاره . فکر میکنم جالب باشه هرکس یه همچین مطالبی میبینه با ذکر منبع بتونه اینجا به اشتراک بذاره.
  ممنون از سایت عالیتون،با آرزوی موفقیت روزافزون…

  1. moh6019 می گوید

   با سلام:
   ضمن تشکر از شما کاربر همیشه همراه سایت 6019
   حتما مطالب شما را با نام خودتان قرار خواهیم داد . البته متاسفانه به علت یک مشکل سخت افزاری بر روی سرور سایت مقادیری از ایمیل های رسیده حذف شده و بابت این مشکل از شما و دیگر عزیزان عذرخواهی می کنیم . ما فقط مطالبی در مورد گربه از یک هموطن با نام دیگری دریافت کردیم اگر ایمیل ارسال شده شما با نام دیگری ارسال شده فقط همین نام را با آن ایمیل برایمان ارسال کنید ، در غیر اینصورت لطفا دوباره مطالب را برایمان ارسال کنید .
   برای اینکه مطمئن باشید ما به قولمان وفاداریم می توانید به لیست فهرست ها نگاه کنید تا بدانید که گربه نیز اضافه شده است.
   با آرزوی موفقیت و سربلندی برای شما و همه عزیزان

 4. مینا می گوید

  سلام
  جواب دادن به ایمیلا حدودا چند روز طول میکشه؟؟؟من الان 2 هفتس بازم منتظرم!!!!!
  2 تا هم پیشنهاد داشتم،عزیزانی که جواب سوالا رو میدن بهتره که به فرم نوشتاری(املایی)کلمات دقت کنن،چون نوشتارغلط باعث میشه خواننده ناخواسته سطح علمی شما رو پایین ببینه.
  پیشنهاد بعدی اینکه مثل قبل بهتره تاریخ نظرات رو به تاریخ شمسی درج کنید،کاربران شما ایرانی هستن و بنظرم کاربردی ترهم میشه…

  1. moh6019 می گوید

   با سلام:
   ضمن تشکر از نظر شما کاربر گرامی:تیم فنی سایت در حال تغییرات و بروز رسانی میباشد و این موارد را نیز در تغییرات و تا انجا که بشود اعمال خواهیم نمود. در حال حاظر ما محدودید در بازنگری ایمیل ها داریم که در حال رفع آن هستیم تا تیم پاسخ دهند به سوالات باکس ایمیل دسترسی پیدا نمایند

 5. علی باشوکی می گوید

  باسلام خدمت اساتید و مدیریت محترم سایت. ضمن تشکر از شما اگه امکان داره منوی سایت رو طوری طراحی کنید که مطالب رو از هم جدا کنه برای مثال وقتی درباره سهره اطلاعاتی میخوایم فقط درباره نوع تغذیه، چگونگی رام کردن، بیماریهای سهره و… مطلب ببینیم. خواهش دیگه اینکه سایت رو زود به زود به روز کنید و تا جای که امکان داره جواب سوالات رو زودتر بدین. با تشکر

  1. moh6019 می گوید

   با سلام:
   دوست عزیز خوشحالیم و از شما ممنونیم که اینقدر دقیق به جزئیات سایت خودتان توجه دارید . تیم مسئول سایت نیز در همین زمینه دارند بررسی می کنند و ضمن رفع نقایص به رفع آن می پردازند . البته اگر همه عزیزان مثل شما مشکلات رو به ما اطلاع رسانی کنند ما بهتر می توانیم خدمات بهتری ارائه کنیم . ما در اسرع وقت اقدام به جدا سازی دسته بندی مطالب و انتشار مطالب تازه تر خواهیم کرد. هر چند پس از بررسی متوجه شدیم برخی مطالب بین پرندگان یکسان است و اگر بخواهیم جدا برای هر کدام همان مطلب را کپی کنیم فقط نوشته های زائدی بوجود می آید . ضمنا یک پرنده نهایت مطالبی که می تواند به خود اختصاص دهد نهایت 100 نوشته می شود و انتشار مطالب تکراری فقط باعث رنجش خاطر خواننده مطالب خواهد شد.
   ضمنا به علت کثرت سوالات و مشکلاتی شخصی که تیم هم دارند پاسخ به همه سوالات در لحظه امکان پذیر نیست . اما به لحاظ تعهد اخلاقی گروه ما سعی می کنیم جواب سوالات را در اسرع وقت ارسال کنیم.
   برای شما موفقیت و سلامت خواستاریم

 6. roya می گوید

  سلام ومرسى بابت سايت خوبتون توروخداجواب منوزودبديد من20روزقبل يعنى اوايل آذر به يه پرنده فروشى رفتم جوجه مينابخرم يك اتاق پرازجوجه ميناداشت قسم خوردكه3ماهه هستندچون زياد واردات داشته هنوزدارن يه نرپاكستانى بهم داد توخونه آوردمش اوال ميرفتم نزديكش ميترسيدامابعدازچندروز ميادروشونه ام وبلغورميكنه وريزه خوانى مثل جوجه قنارى امادست نزديكش ميبرم فرارميكنه به نظرشماجوجه3ماهه دراوايل آذر هست وآيااين مينا باهاش تمرين كنم جواب ميده

  1. moh6019 می گوید

   با سلام:
   جوجه مینا در این مقطع سال وجود ندارد مگر انکه از کشور گرمسیری وارد شود که حتی پاکستان نیز در حال حاظر در فصل سرد است اینگونه جوجه میناها حدود 6 ماهه هستند و بیشتر بدرد دست اموزی میخورند تا سخنگویی. مگر اینکه مینا از نژاد دیگر گوشواره ایی باشد.

نظرات بسته شده است.